“Алгоритамска амнезија доводи до тога да спектакуларна суђења, попут случаја Пелико, постају културни артификат, док инфраструктура која је омогућила злочин наставља да ради даље, недодирнута.“ У том грму лежи зец. Без те инфраструктуре злочин силовања би остао као појединачни, локални случај. Овако прелази у масовну “терапију“ лудака, који се поносе својим вештинама. Ако пођемо од претпоставке да је скривање злочина исто злочин овде имамо најгору варијанту—пропагирање, ширење злостављања својих супруга као да је то неки етички чин. То фашизам игра коло са патологијом.
Кад би жене прихватиле добровољно овај однос, њиховим патолошким мужевима то не би било интересантно. Јер они уживају у иживљавању над немоћним телом. Имају веома блиску психологију као педофили. Којима није стало до сексуалног односа колико до болесне доминације над немоћним. Ови мужеви имају поремећај који вуку још из прве дечје фазе–оралне. То јест њеном агресивном завршетку кад беба гризе мајчину дојку. Ова фаза се успешно превазилази код већине мушкараца. Но, код неких остаје трајни поремећај и изопачени однос према својој мајци. Зато им је потребна дрога да сакрију то од оца(супер ега).
E ako je Carstvo Neverovatnih Neistina nešto objavilo mora da je tako…
Ajde smalaksaj malo.
Naslovi drage Ane prava su katastrofa. Kako mademoiselle želi, ne mešam se, samo bih je pitao – da li joj se dopada naslov „Kako je bila zelena moja dolina“?
“Алгоритамска амнезија доводи до тога да спектакуларна суђења, попут случаја Пелико, постају културни артификат, док инфраструктура која је омогућила злочин наставља да ради даље, недодирнута.“ У том грму лежи зец. Без те инфраструктуре злочин силовања би остао као појединачни, локални случај. Овако прелази у масовну “терапију“ лудака, који се поносе својим вештинама. Ако пођемо од претпоставке да је скривање злочина исто злочин овде имамо најгору варијанту—пропагирање, ширење злостављања својих супруга као да је то неки етички чин. То фашизам игра коло са патологијом.
Кад би жене прихватиле добровољно овај однос, њиховим патолошким мужевима то не би било интересантно. Јер они уживају у иживљавању над немоћним телом. Имају веома блиску психологију као педофили. Којима није стало до сексуалног односа колико до болесне доминације над немоћним. Ови мужеви имају поремећај који вуку још из прве дечје фазе–оралне. То јест њеном агресивном завршетку кад беба гризе мајчину дојку. Ова фаза се успешно превазилази код већине мушкараца. Но, код неких остаје трајни поремећај и изопачени однос према својој мајци. Зато им је потребна дрога да сакрију то од оца(супер ега).
E ako je Carstvo Neverovatnih Neistina nešto objavilo mora da je tako…
Ajde smalaksaj malo.
Naslovi drage Ane prava su katastrofa. Kako mademoiselle želi, ne mešam se, samo bih je pitao – da li joj se dopada naslov „Kako je bila zelena moja dolina“?