Pavle Grbovic Foto Goran Srdanov Radar 16 copy
Pavle Grbović, predsednik Pokreta slobodnih građana

EU ne drži Vučića, sveli su ga na njima prihvatljivu meru

Izdanje 119
  1. Da li su stranke čiji se članovi bave terorizmom zapravo terorističke organizacije? Da li je advokat te terorističke stranke u suštini njihov Oto Šili? Mada ovaj teroristički advokat nema taj intelektualni kapacitet. I na kraju, davanje prostora strankama kojima je deo članstva u egzilu zbog planiranja napada na državne institucije i pokušaj nasilne promene vlasti govori najviše o onima koji im daju prostora da se oglašavaju. To nije pitanje slobode govora već je pitanje zdravog razuma.

  2. Grbovići, mene je sramota umesto tebe. Zauzimaš poze kao naduvena žaba, pun sebe. I treba. Završio faks i bez dana staža bi da krojiš kapu. Živi se široko od prodavanja magle. E sad ja sa malo više škole, mnogo nižeg standarda, godinama staža na sve strane tvrdim da EU drži ava. Samo EU. Ni Amerika, ni Rusija. On je njihov proizvod i njima služi. On je uvek bio na onoj meri koja njima odgovara još od Angele. A ti dečko da radiš nešto drugo ili išta.

  3. Pre dva dana Psihopata se javio sa ovim kometarom na kolumnu Maestra Stojadinovića:“Пиши ти и даље, мени то прија! Јер знам да сам најпаметнији. А имам и своју војску која ме чува и диви ми се. Јесте плаћам је, храним и појим од ваших пара. Размисли мало, које ту идиот?! Сви ви или неко трећи. Јер ја нисам.“

  4. Dr Kлиничке психологије Мила Алечковић каже:“…na vrhu naše države nalazi se „uračunljiva“ ali patološka ličnost.
    Jedan od elemenata dijagnoze ličnosti predsednika nesrećne Srbije jeste sindrom Hubrisa, poznat još od vremena Platona i Aristotela, ozbiljni poremećaj u kome pacijent zamišlja da je svemoćan i nepogrešiv kao bog, budući da dolazi do potpunog osiromašenja ličnosti koja više nema kontakt sa realnim svetom i koja obično zavisi (barem je tako bilo u istoriji raznoraznih vladara) od sve manjeg broja ulizica ili paževa oko sebe.“
    ŠtaVi g.Grboviću radite povodom tako ozbiljnog problema?

  5. Стигли нове похвале за режим и њихов напредак ка ЕУ од стране Марте Кос. Сазнало се да Вучић у свом тиму има човека из Немачке владе. Кога ти мислиш да слажеш Грбовићу? ЕУ му држи леђа јер испоручује све што траже, боли их уво за стандарде. И ви и СНС имате газде у Бриселу и Берлину, лажна опозицијо.

  6. Tačno Godine Grboviću.
    Ali ta uporna priča, da ne kažem lupetanje o Ursuli, Angeli, Briselu itd. („oni su ga doveli“, „oni ga drže“, …) je jedan od fundamenata centralno organizovane antievropske propagande iz Kremlja („tamnica naroda“, „4. Rajh“, „DEMONkratija“, …), RUboti neumorno rade i seju pre svega jedno – sumnju !

    1. Ovde nema za sada ni jednog BOTA osim vas, izvinite ali tako je!!!

    2. Majstore, oni su ga doveli i to je istorijska činjenica. Ako nisu hteli anti EU nije trebalo da budu korimpirana bagra koja hoće da nas pretvori u rudarsku koloniju. Otvori oči.

    3. Da da rus iz Nemačke kog plaća Nemačka vlada da vas nema ni on [vučić]nebi postojao…

  7. Nije EU fokus, nego je Pavle Grbovic donosi na sto. Ta dilema ili vidite Srbiju u EU ili ne nije tema, tema je Srbija ili Mafija, a posle toga možemo da razgovaramo o drugim stvarima. U suprotnom mogu da pretpotpastavim da kad bi AV zatvorio par poglavlja sa EU, Pavle Grbovic bi glasao za predloge koje donosi SNS i time održavao Mafiju na vlasti

    1. Potpuno se slažem. Sve ostalo je čista mantra. Jedino naša opozicija na svetu se bori da ostane u opoziciji.

  8. Nemačka je primus inter pares u EU, bez saglasnosti Nemačke ne menja se ni vremenska prognoza. Nemačka plaća savetinka u kabinetu „predsednika“ Srbije, jedini takav slučaj u nemačkoj spoljnoj politici. Ko god bude hteo na vlast, ne mora biti „divlji Srbin“, ali moraće kod tog Švabe na kanabe. Da bi sprovela svoju zelenu agendu, Nemačka mora kopati srpski litijum. Nemačka ovde traži kvislinge. Još u Velikom ratu, čim su okupirali Beograd, ovdašnji građani su stajali u redu, da potkažu svoje komšije, rođake sugrađane. Ako Srbija zakorači u EU, od kopanja litijuma nema ništa.

    1. Nije tako bilo uvek, pa ne mora ni u budućnosti. Samo smo mi imali korumpiranu bagru koja grli okupatora jer samo tako može da vlad.

  9. Da nije tužno, bilo bi smešno. Veliki prostor je dobio lik koji je šef nečega što nikada nije izašlo na izbore. Cenzus ne bi prešli, to i on zna. Udružuje se sa nasilnikom koji je pretukao suprugu i dobio zabranu prilaska. Sama ideja „Evropskog puta“ je bukvalno kao da je smislio izdajnik Vučić. Srbija je već u Evropi. Evropa su takođe Rusija i Belorusija. Zašto ne smeju da kažu EU put? Obmanjuju potencijalne glasače. Podseća na razne „ugovore sa narodom“ kojima su mahali i obmanjivali ljude. Nisu ovaj i njegovi politički partneri zaslužili da vode ni mesnu zajednicu.

  10. Али господо, ви према резултатима истраживања „Фактора минус“ (п.а.-измењен назив) у јуну имате 4,5% подршке бирача (ЧЕТИРИ И ПО ОДСТО) ! Лично сам мислио да бар имате дупло. А немате чак ни као комунисти, 5%, потпуно анахрона партија, која са сопственом идеологијом више нема додира и служи само да очува плен својих предака и да те непријатне истине не виде светло дана. И ви тиме што излазите на изборе као таква коалиција наносите штету СЛ. Много се више општом подршком СЛ и ефектом синергије могло постићи. И шта сад, да гледамо још 4 године Ђиласа у Скупштини како чита тираде ? Жалосно !

  11. Dragi Pavle, iz Moga, si Durmitorskog kraja.
    Znas da ova politika koju vodite Vi u opozicije ne tangira, mnogo Vlast.
    Vi ste procitana knjiga.
    Demokratski metod I, sa covekom koji voli Murata, pare vise od majke, krade Vas na izborima kao da, ste osnovci.
    Vi njega, sami ne mozete da, pobedite. Ne pricajte gluposti da, Nas EU hoce, a mi nismo dobri.
    EU nas nece, rekao mi je MOJ Postovani prijatelj prof dr ekonomoije I prava, bivsi I ministar Policije, Rektor, koji predaje I predmet Ulazak u EU, da, Nas EU nece.
    Postovace nas ako se svi udruzimo I pobedimo. Upamtite To.
    Sujeta nije dobra.

  12. Najkraca knjiga na svetu „Kako sam pobedio obojenu revoluciju“ ima samo jednu rec: – „Nikako“. I ni nju ne moze da izda. Zauzet je drugim (vele)izdavanjem.