Primi te moje saučešća vi ste bili i ostali G U B I T N I C I .
Vaša mržnja i zlo vas je odavno ubilo. N A R O D DOBRO ZNA VAŠE PREVARE LAŽI I NEMICNO ZLOBISETE SLI UZALUD, pozdrav od mog milionskog NARODA MOJE SRBIJE . A vi ste.,sirovine …gubitasi …
„Pravda“…..
Ćaci, umesto sendviča i „crvene“ , za ovaj tvoj „komentar“ , vidi tamo u sekti da te nekako ubace u treći razred osnovne škole, ali da ga stvarno pohadjaš, da se malo opismeniš, ukoliko je moguće.Instant svedočanstvo ti neće pomoći.
Ti sto ovo izlaja izgleda daćes posle izbora s.petru za tebe i takve zatvor nije tisi drugi kurti a videlose stase sanjim dobilo
Profesor Pajtić je pravi primer kako u stvarnosti ne važi ona stara poslovica….“ važniji je gram vlast nego kilogram pameti“…….čovek držao vlast u svim opštinama i gradovima Vojvodine 8 godina i sve izgubio…………..da li svojom nesposobnošću ili slučajno, ja ne znam odgovor…..
Zao covek ce spaliti sopstvenu naciju do temelja da bi vladao pepelom
Stari političari kao što je Bojan Pajtić moraju da prestanu da se oglašavaju jel viliku štetu nanose i opoziciji i stidenskom pokretnu……
“Ономе ко је на главу ставио круну,
више је стало до круне, него до главе !
Па ће за своју круну дати и главу,
и главу и народ, и земљу и веру !
а круну неће дати ни за образ !
Његова је памет опасана,
окружена, и ограничена, круном !”
Celokupna politika Vučića i SNS-a (kao i njihovih predaka – radikala) zasniva se na napadanju drugih. Bez stvarnih neprijatelja, oni prave imaginarne : neprijatelj mora postojati jer kako drugačije opravdati njihovu nesposobnost da stvore stabilnu i postovanu drzavu.
Dobro je dok je Vučić na vlasti,sledeći je neko od onih što čuva transparente ,,Srbija pobeđuje“.
Kad neki vladar dugo i autoritarno vlada, narod pozeli promenu. Dodje do zasićenosti uvek istim, uvek prisutnim čovekom. Najbolji primeri su De Gol i Čerčil. I jedan i drugi, veliki drzavnici i slavni pobednici u II Sv ratu, izgubili su na izborima i povukli se.
Danas u Srbiji, svi putevi vode ka promeni.
Ahhahahahahahha, porediš ovog alavog stvora, ogrezlog u kriminalu i dekadenciji, sa De Golom i Čerčilom, ahahahahahahhahahhaaahahhahahahhahahah
Narod je gladan i žedan pravde!
Nije baš tako, Čerčil je izgubio izbore 1945, pobedio ga je laburista Klement Atli, ali je Čerčil dobio izbore 1951. i pukao se s mesta premijera 1955, u korist avog saradnika Entonija Idna, u 81. godini. De Gol nije izgubio izbore, predložio je Francuzima referedum povodom nekih reformi, nije dobio podršku, i otišao je u penziju, umro je sledeće godine. Ne vidim ja, gospodine, nikakvu sličnost između radikalskih jajara i dvojice velikana istorije, pobednika nad fašizmom.
Jel ovo onaj što je u Skupštini lagao i pokazivao avio karte da je N. Arnerić dolazila sa letovanja da glasa i vratila se u Tursku?
Valjda je njegova tema RAZVOJNA BANKA VOJVODINE?
@Neda Afera Bodrum je bila toliko bezazlena u odnosu na ovo zlo i boleštinu i na hiljade afera koje je proizvela ova zločinačka vlast. Ni lažna opozicija, ni radikalska vlast neće opstati posle studenata.
Hoće li bar trava opstati posle vas?
Botovski komentari ne mogu da sadrže više od 10 reči. To im je maksimum. Sama „esencija“ njihove svesti.
Posle va je ostao čemer, jad, opljačkana država, ubijeni, osiromašeni. Posle vas ćemo i travu morati da menjamo, onu u Pionirskom parku ćemo morati i da deratizujemo, satanisto.
Jado jadna li si sa tako malo mozga.
Afera „Bodrum“, kažite nam nešto više gosn. Pajtić?
Helikopter (8 mrtvih), obrenovačke poplave (57 mrtvih), naplatna rampa Doljevac, Jovanjica, prava Lige šampiona plaćena 600 miliona evra, rušenje u Savamali, Konjuh, novosadska nadstrešnica (16 mrtvih), ubistvo Olivera Cvijanovića, Banjska, otimanje najvrednijeg gradskog zemljišta za privatni projekat Beograd na vodi, hapšenje Aleksandra Obradovića, klan Belivuk pre 2019, cena „spomenika“ Stefanu Nemanji, smrt Vladimira Cvijana?
I to je samo deo. Ukoliko bi hteli da nabrojite sve ozbiljne afere SNS-a trebao bi vam 10 strana teksta. Ako bi tu dodali i afere u rangu afere Bodrum, trebala bi vam enciklopedija od 500 strana.
Nesretna Nedo… obraz kao opanak… zbog klepto-fashista izginushe toliki ljudi, prebijaju nam decu, pokradoshe sve dok se drzava raspada – a vi nesretni Ciazzi bi kao neshto pametno da ‘shuknete’ Pajticu…
A sta mislis da su zuti bili na vlasti koliko bi bilo mrtvih u poplavi,koliko bi bilo zavejanih kod Idjosa,koliko bi Borki Vucic moralo da pogine da ne odaju gde su pare sa Kipra,gde su pokradene pare Karicima,srbi na Kosovu nebi vise postojali,preostali generali bi bili u Hagu,ustase bi nas vec pogazile,nebi imali ni jednog vojnika,bilo bi jos Ivanci, koliko bi jos omladine u Novom Sadu izgorelo i niko nebi odgovarao,propali bi svi putevi u Srbiji,bio bi makadam,nebi bilo nijedne fabrike,nebi ljudi mogli odlaziti u penziju jer bi im staz bio nepovezan,nebi imali zdr. osig.nebi se mog.i leciti
Satanisto, vrhunski patriotizam je biti pismen. Ti nisi samo plitak i glup, ti si saučesnik Zlog psihopate u ubistvu 16 ljudi ispod novosadske nadstrešnice. Svako od vas, ko komentarima relativizuje ovo zlo na vlasti, zaslužuje takođe suđenje u ime naroda.
Kako ste samo došli do tih „genijalnih“ zaključaka? Kakvi žuti na vlasti? Pa žuti su kod vas, preispoljnih nesposobnjakovića i zločinaca.
Bili su na vlasti, niko nije poginuo u poplavama, nije bilo zavejanih kod Iđoša, nije bilo helikoptera koji su padali kao kruške, nije bilo nezakonitog rušenja, nije bilo prebijanja ljudi, nije bilo zaštite kriminalaca, država nije gajila marihuanu, vaš Voljeni vođa nije pronašao pare na Kipru pa ih verovatno i nema, nikoga iz DS-a niste zatvorili zbog privrednog kriminala, ali je zato DS vratio novac od štednje koje ste vi krali do 2000. godine.
Alooooo afera nadstrešnica Nedo
Nadstrešnica nije afera.
Nadstrešnica JE ZLOČIN!!!
Bolje je nastrešnica, bez d.
Nikada nije utvrđeno ko je koristio karticu N. Arnerić, iako se zna za mahinacije. U drugom slučaju, poslanik za koga je dokazano da je koristio karticu koleginice dobio je uslovnu kaznu od 14 meseci zatvora i osmogodišnju zabranu bavljenja javnim poslovima. Detalji su dostupni na sajtovima i na AI.
Svaka vlast je odgovorna za ono što se dešava u njenom mandatu. Zato treba da se bavite ovom organizovanom kriminalnom grupom koja je sada na vlasti i njenim potpunim urušavanjem države, a ne aferom Bodrum.
Afera je Bodrum a neoradikali će u padrum.
Molim vas nemojte da dajete na značaju ovom čoveku. Bio je 16 godina predsednik Vlade Vojvodine i skoro da ništa nije uradio. A za to vreme je napredovao u zvanjima na Pravnom u NS, gde profesori imaju platu i po 4000 evra. Čitajte izveštaje DRI. Pre nekoliko godina najbolja studentkinja UNS je bila devojka sa Pravnog u NS. Otišla je za Švedsku. Što joj Pajtić nije ponudio asistentsko mesto na svom predmetu?
Zasto u radikalskom maniru napadate čoveka, umesto da napadate ono što je rekao? Ukoliko Pajtić za 16 godina u pokrajinskoj vlasti ništa nije uradio, pa to ga čini apsolutno politički čistim, zar ne? Zašto do sada nije osumnjičen, okrivljen ili optužen za bilo šta u profesorskom ili političkom angažmanu?
Zasto u radikalskom maniru napadate čoveka, umesto da napadate ono što je rekao? Ukoliko Pajtić za 16 godina u pokrajinskoj vlasti ništa nije uradio, pa to ga čini apsolutno politički čistim, zar ne? Zašto do sada nije osumnjičen, okrivljen ili optužen za bilo šta u profesorskom ili političkom angažmanu?
Ne trabunjajte, molim vas.
Eeeee moj jadni Vasilije…zna li šta ćeš ti kad ti uhapsimo vođu???
Otkad to profesori mogu da nude nekome mesto asistenta? Znate li vi nesto o univerzitetu i zvanjima? Nije to butik ili tezga na pijaci.
Lažeš Vasilije, sve što si napisao je laž, što je i normalno za nekoga iz SNS-a
Dokle vise iste ljude iz proslosti stavljate u prvi plan sa ovakvim intervjuima. Kako ljudi da ne pomisle da svi radite za istog nalogodavca, kad u jeku ciazzi kampanje pod nazivom „zuti lopovi“ gde lepe to svugde gde stignu, vi ovog i slicne iz tog vremena stavite na naslovnicu politicke rubrike.
Ako vam je dozvoljeno, novinari, radite svoj posao profesionalno.
Ljudi iz prošlosti????!!!!!!
Pa iz kog vremena je tvoj diktator???! Iz vremena “ Sarajevo safaru“???!!!
Србијом не владају радикали, него хибридни режим, који, притом, испуњава готово све глобалистичке агенде, и има недвосмислену подршку запада. Уколико на студентској листи не буде једнак број грађански и национално опредељених кандидата, од победе студентске листе неће бити ништа. Круг двојке, ономад, 2012. Форсирао беле листиће. Данас, ЕУ студентску листу. Резултат, ако успеју да наметну своје једноумље биће исти као 2012.године. На жалост. Ипак, постоји нада да ће студенти одолети притиску.
Sipaju mu skupo vino pred kamerama na konferenciji za novinare u podne. On ne može bez neke vrste anestezije da pregura ni pola dana.
Priča kako će posle njega sve da propadne. Zna i sam koliko je uništio i na čemu je bazirao privredu Srbije. Tek kad ovo zlo padne, videće se koliko su opljačkali i uništili, rasprodali i sredili „ko Panta pitu“.
Господин Пајтић боље познаје ове Муфљузе (најбољег студента права у историји и лажног доктора) читајте Врховног Муфљуза и његовог Малог од кужине, који му гули кромпир и тако производи апсолутну нулу од истог.
Мали од кужине му је додатно забио“чакију“ у леђа. Тако што је позвао“усташе“,“талибане“,“блокадере“…да буду волентери код ЕКСПА. Само комплетан идиот може очекивати да ће студенти волонтирати овим сподобама који су их пребијали, вређали, затварали…! П.С. Већ видим ко ће им волонтирати–убице, кримоси са наногицом из Ћациленда. На ком Језику ће комуницирати са странцима?
Musolini je u Milanu 03.05.1921, više od godinu dana pre Marša na Rim (oktobar 1922) i dolaska na vlast rekao:
„Mnogo se priča o fašističkom nasilništvu. Dobro, mi to ne skrivamo. Mi zahtevamo samo za nas pravo…da kontrolišemo, nadgledamo i, ako je nužno, da eliminišemo“…“Ukoliko pokušate da sabotirate naš rad i rad nacije, tada ćemo da vam ovde ili bilo gde drugde polomimo kosti na fašistički način“.
Bivši socijalista Musolini je barem bio iskren, današnji gorljivi, tobožnji antifašisti, ovdašnji i „braća“ sa Istoka, mnogo su veći lažovi, prevaranti i licemeri od njega.
Znači, zapretio je nasiljem onima koji su podrivali društvo što znači omogućavanje nasilja prema svima!? Šokiran sam…
Na vlasti je zli psihopata, najveći politički probisvet u srpskoj političkoj istoriji, šef organizovane kriminalne grupe, čija je jedina veza sa predsednikom države imunitet te funkcije. On sa vlasti na izborima sići neće, jer zlo se ni u bajci ne povlači u miru. Doktorske disertacije će se pisati o tome kako je đAVo razvalio državne institucije i opljačkao građane Republike Srbije sa svojim ološima. Samo ga za veleizdaju Kosmeta treba osuditi na doživotni zatvor. Živimo u simulaciji države.
Daaa, ali sta mi, konkretno, cinimo da tome konacno dodje kraj?
Iako znam da se „zlo mirno ne povlaci“ – kako promovisati scenario nasilne smene rezima? Nije dobro i lose bi se zavrsilo…Ipak, verujem da cemo smoci volju i snagu u masovnosti na izborima (uprkos svemu sto rade i sto ce nesumnjivo raditi).
I da ćemo tu volju na iskazanu na izborima umeti da branimo… pa makar i nasilno.
Cuj,pa svi pre njega su bili isti.
Sta pricate.
Ekonomija urusena,Kosovo dato,itd…
Brzo zaboravljate.
@Konobar, Kosmet nisu dali bivsi nego sadasnji–Dacic i Vucic. Sa ostalim se slazem.
Pre njega kriminalci i dileri droge nisu prebijali i otimali ljude na ulici, policajci su nosili značke, nisu nosili maske. Pre njega stopa godišnjeg privrednog rasta je bila značajno veća, a iznos zaduženosti države gotovo upola manji. Pre njega Srbi na Kosmetu su imali policajce sunarodnike, plaćali su i kupovali u dinarima, imali su važeća lična dokumenta Republike Srbije. Pre njega niko nije dao Gazvode, niti je pre njega državna korupcija ubila 16 ljudi. Reći da je sve bilo isto pre 14 godina, zlonamerna je laž. Jedino što je isto ste vi, njegovi botovi, satanisti.
Pre njega na važnim rukovodećim mestima i funkcijama nisu bili keramičari, pečenjari, kafe kuvarice. Institucije su postojale, stručni ljudi su vodili poslove. Vraćene su otete penzije kao i stara devizna štednja. Pre njega, građani nisu bili prebijani na ulici, prisluškivani, hapšeni i povređivani. Niti se pucalo na ulicama kao sad, a domovi, radna mesta, škole, bolnice nisu bili opasna mesta.
U mandatu ove vlasti zbog korupcije, neznanja i javašluka stradalo je više ljudi nego u vreme bilo koje druge vlasti.
Nikada se na dnevnom nivou nisu kršili Ustav i zakoni, kao što radi ova vlast.
Al se nalupa; za vreme koga je Kosovo i Metohija data šiptarima
Za vreme tvog gazde, koji je od 2012. naovamo pristao na 4 sporazuma, kojima su sa teritorije Kosmeta povučeni svi atributi državnosti Republike Srbije: lična dokumenta, valuta plaćanja, javna preduzeća, naplata poreza, lokalna samouprava, školski obrazovni sistem, srpski jezik, i ono što je za bezbednost tamošnjih Srba bilo najvažnije – povukao je 600 policajaca iz kosovske policijske službe, zaposlivši ih u MUP-u, pa mu sada vraćaju tu uslugu na beogradskim ulicama. Južno od Ibra živi 100 hiljada Srba, koje tvoj gazda, satanisto, za 14 godina nije spomenuo niti jedan jedini put.
Pecanac, procitaj sta je Garibsldi napisao pa prst na celo. Sta nije tacno…
Nego , Predsednice, nesto te nema na paradi u Moskvi .
Da li nema poziva , ili je novo taktiziranje prema EU , obzirom da istina izbija na videlo i Evropa polako , ali sigurno shvata ko si i ti i “ tvoji “?
Kod kuće je to odavno shvaćeno .
Sav tvoj i vas “ napredni, pošteni “ teror i propaganda vratiće vam se kao bumerang .
Provaljeni ste i kod kuće i u inostranstvu .
А то што се Пајтић и Јешић више кураже то више гласова одбијају. Да ли се та двијица сећају првог и другог круга те 2012? Јел се сећају своје катастрофе? Јел се сећају забијања ножа у леђа? Јел осећају бар мрвицу своје одгворности због овог стања данас?
botino, bukvalno je nebitno to što si napisao.
Ovo je bilo pre 14 godina sto pominjes.. Trazis njihovu odgovornost? Ja vidim odgovornost nas kao naroda koji smo ovo zlo pustili da radi sta hoce sve ovo vreme..
Jos malo pa novi glasaci nece ni znati ko su i sta su bili žuti koje i dalje prozivamo… (a ti zuti i dalje vladaju kao ministri i direktori)
Secate li se vi te 2012? Nikome secanje dotle ne dopire, narocito obicnom narodu kojem se ucinilo prihvatljivim da glasa za Tomu Nikolica. Tomislav Nikolic predsednik Srbije, ej! Vucic najbolje zna da ljudsko secanje dopire do poslednjeg dobrog rucka, inace bi im odavno upalo u oci da je ceo „zuti olos“ vec odavno postao naprednjacki olos. A oni koji nisu preleteli, e oni najvise zuljaju.
Imate novu generaciju kojoj ne treba vise nego da vide maskirane balvane na ulici da znaju da tome mora doci kraj.
Видим да је теби јако битно ово што је било. Сукоб у ДС, рад иза леђа, бојкот кампање, цурење информација, све ово је довело до изласка мање од 50% у другом кругу. Ликови који су то онда изазивали и данас се нешто копрцају. Пајтић је један од тих. Исто важи и за Јешића. Свако ко жели да се замлаћује са тзв политиком, обавезан је да гледа шта је било.
Sili pribegava intelektualno inferioran i nemoćan čovek bez argumenata, kome ne preostaje ništa drugo. Po forsiranju batinaških bandi obučenih u crno, po otpuštanju ljudi koji odbijaju da budu robovi sekte, po tome se vidi da je u panici. Promene su neizbežne. Čak je i novi slogan iskopirao od studenata. Nek objasni zašto je napravio svinjac od Beograda i zašto angažuje kriminalce i klince u Pionirskom parku. Šta će mu tri reda metalnih ograda, kad ga narod toliko voli?
Dijagnoza je tacna . Ovo više nije Republika Srbija sa zakonodavnom , izvrsnom i sudskom ( nezavisnom ) vlašću .Postovanje Ustava , zakona i jednakost gradjana pred njima su “napredna “ misaona imenica .
Naprotiv , zakoni su da ih neprijatelji poštuju . A neprijatelji su blokaderi , teroristi , Ustase , obojeni revolucionari i ostalo .
Mi , “ napredni “ određujemo , često i bejzbol palicom , kako će se postovati .
Za nas vaze Mrdicevi i lex specialis zakoni .
Mi smo “ poštena “ ( koruptivna ), primitivna grupacija samoproglasenih pravo i prvosrba .
“ Radikalne demokrate “
I Država to sam ja
Tehnološki višak nastaje kada potreba za radom zaposlenog prestane usled ekonomskih, tehnoloških ili organizacionih promena.
Očigledno je srssnssps banda tehnološki višak prvenstveno zbog organizacionih a onda i ekonomskih i tehnoloških promena.
Novina je da su nabrojani svoju otpremninu unapred naplatili i da će dobrovoljno da je vrate u celosti ustupanjem državi svih svojih nepokretnosi i novčanica.
Obzirom na navedeno neophodno ih je momentalno proglasiti za tehnološki višak i osloboditi narod od izdajničko lopovske bande.
Vidi ga Partijski drug kako lepo glumi opoziciju… Postoji samo KP Srbije i glumci Partije koje ona povremeno menja da se Vlasi ne dosete.
Drugovi samo mogu da se sukobe oko podele plena zvanog Srbija – nikada zbog zla i nasilja Satanine ideologije komunizma prema slobodnim ljudima.
ajde batice ne lupetaj, idi negde botuj ovde si nebitan.
Glumi opoziciju samo zato sto je rekao svoje misljenje?
Za razliku od tvog vodje, ovaj BIVSI politicar ima i karijeru. To je ono sto se zove posao/zanimanje/karijera , tvoj vodja nema dana radnog staza kao i dosta ovih oko njega.
Tačno. to je ono što se zovu izdržavana lica. I drug Pajtić i „moj vođa“. Nema veće sramote za odraslog muškarca nego da bude izdržavano lice.
U komunističkom sociopatskom ludilu, biti izdržavano lice je najveće dostignuće ljudskog života.
To je najdublji poraz svakog ljudskog stremljenja.
Provaljen si više sa tom komunjarskom pričom.
A izgleda da si i ti izdržavano lice…pošto ti je zadatak da skrećeš sve teme koje kritikuju vlast na komuniste…a blagog pojma nemaš ni šta je zapravo to.
The best of JIG!!!!!!
Primi te moje saučešća vi ste bili i ostali G U B I T N I C I .
Vaša mržnja i zlo vas je odavno ubilo. N A R O D DOBRO ZNA VAŠE PREVARE LAŽI I NEMICNO ZLOBISETE SLI UZALUD, pozdrav od mog milionskog NARODA MOJE SRBIJE . A vi ste.,sirovine …gubitasi …
„Pravda“…..
Ćaci, umesto sendviča i „crvene“ , za ovaj tvoj „komentar“ , vidi tamo u sekti da te nekako ubace u treći razred osnovne škole, ali da ga stvarno pohadjaš, da se malo opismeniš, ukoliko je moguće.Instant svedočanstvo ti neće pomoći.
Ti sto ovo izlaja izgleda daćes posle izbora s.petru za tebe i takve zatvor nije tisi drugi kurti a videlose stase sanjim dobilo
Profesor Pajtić je pravi primer kako u stvarnosti ne važi ona stara poslovica….“ važniji je gram vlast nego kilogram pameti“…….čovek držao vlast u svim opštinama i gradovima Vojvodine 8 godina i sve izgubio…………..da li svojom nesposobnošću ili slučajno, ja ne znam odgovor…..
Zao covek ce spaliti sopstvenu naciju do temelja da bi vladao pepelom
Stari političari kao što je Bojan Pajtić moraju da prestanu da se oglašavaju jel viliku štetu nanose i opoziciji i stidenskom pokretnu……
“Ономе ко је на главу ставио круну,
више је стало до круне, него до главе !
Па ће за своју круну дати и главу,
и главу и народ, и земљу и веру !
а круну неће дати ни за образ !
Његова је памет опасана,
окружена, и ограничена, круном !”
Celokupna politika Vučića i SNS-a (kao i njihovih predaka – radikala) zasniva se na napadanju drugih. Bez stvarnih neprijatelja, oni prave imaginarne : neprijatelj mora postojati jer kako drugačije opravdati njihovu nesposobnost da stvore stabilnu i postovanu drzavu.
Dobro je dok je Vučić na vlasti,sledeći je neko od onih što čuva transparente ,,Srbija pobeđuje“.
Kad neki vladar dugo i autoritarno vlada, narod pozeli promenu. Dodje do zasićenosti uvek istim, uvek prisutnim čovekom. Najbolji primeri su De Gol i Čerčil. I jedan i drugi, veliki drzavnici i slavni pobednici u II Sv ratu, izgubili su na izborima i povukli se.
Danas u Srbiji, svi putevi vode ka promeni.
Ahhahahahahahha, porediš ovog alavog stvora, ogrezlog u kriminalu i dekadenciji, sa De Golom i Čerčilom, ahahahahahahhahahhaaahahhahahahhahahah
Narod je gladan i žedan pravde!
Nije baš tako, Čerčil je izgubio izbore 1945, pobedio ga je laburista Klement Atli, ali je Čerčil dobio izbore 1951. i pukao se s mesta premijera 1955, u korist avog saradnika Entonija Idna, u 81. godini. De Gol nije izgubio izbore, predložio je Francuzima referedum povodom nekih reformi, nije dobio podršku, i otišao je u penziju, umro je sledeće godine. Ne vidim ja, gospodine, nikakvu sličnost između radikalskih jajara i dvojice velikana istorije, pobednika nad fašizmom.
Jel ovo onaj što je u Skupštini lagao i pokazivao avio karte da je N. Arnerić dolazila sa letovanja da glasa i vratila se u Tursku?
Valjda je njegova tema RAZVOJNA BANKA VOJVODINE?
@Neda Afera Bodrum je bila toliko bezazlena u odnosu na ovo zlo i boleštinu i na hiljade afera koje je proizvela ova zločinačka vlast. Ni lažna opozicija, ni radikalska vlast neće opstati posle studenata.
Hoće li bar trava opstati posle vas?
Botovski komentari ne mogu da sadrže više od 10 reči. To im je maksimum. Sama „esencija“ njihove svesti.
Posle va je ostao čemer, jad, opljačkana država, ubijeni, osiromašeni. Posle vas ćemo i travu morati da menjamo, onu u Pionirskom parku ćemo morati i da deratizujemo, satanisto.
Jado jadna li si sa tako malo mozga.
Afera „Bodrum“, kažite nam nešto više gosn. Pajtić?
Helikopter (8 mrtvih), obrenovačke poplave (57 mrtvih), naplatna rampa Doljevac, Jovanjica, prava Lige šampiona plaćena 600 miliona evra, rušenje u Savamali, Konjuh, novosadska nadstrešnica (16 mrtvih), ubistvo Olivera Cvijanovića, Banjska, otimanje najvrednijeg gradskog zemljišta za privatni projekat Beograd na vodi, hapšenje Aleksandra Obradovića, klan Belivuk pre 2019, cena „spomenika“ Stefanu Nemanji, smrt Vladimira Cvijana?
I to je samo deo. Ukoliko bi hteli da nabrojite sve ozbiljne afere SNS-a trebao bi vam 10 strana teksta. Ako bi tu dodali i afere u rangu afere Bodrum, trebala bi vam enciklopedija od 500 strana.
Nesretna Nedo… obraz kao opanak… zbog klepto-fashista izginushe toliki ljudi, prebijaju nam decu, pokradoshe sve dok se drzava raspada – a vi nesretni Ciazzi bi kao neshto pametno da ‘shuknete’ Pajticu…
A sta mislis da su zuti bili na vlasti koliko bi bilo mrtvih u poplavi,koliko bi bilo zavejanih kod Idjosa,koliko bi Borki Vucic moralo da pogine da ne odaju gde su pare sa Kipra,gde su pokradene pare Karicima,srbi na Kosovu nebi vise postojali,preostali generali bi bili u Hagu,ustase bi nas vec pogazile,nebi imali ni jednog vojnika,bilo bi jos Ivanci, koliko bi jos omladine u Novom Sadu izgorelo i niko nebi odgovarao,propali bi svi putevi u Srbiji,bio bi makadam,nebi bilo nijedne fabrike,nebi ljudi mogli odlaziti u penziju jer bi im staz bio nepovezan,nebi imali zdr. osig.nebi se mog.i leciti
Satanisto, vrhunski patriotizam je biti pismen. Ti nisi samo plitak i glup, ti si saučesnik Zlog psihopate u ubistvu 16 ljudi ispod novosadske nadstrešnice. Svako od vas, ko komentarima relativizuje ovo zlo na vlasti, zaslužuje takođe suđenje u ime naroda.
Kako ste samo došli do tih „genijalnih“ zaključaka? Kakvi žuti na vlasti? Pa žuti su kod vas, preispoljnih nesposobnjakovića i zločinaca.
Bili su na vlasti, niko nije poginuo u poplavama, nije bilo zavejanih kod Iđoša, nije bilo helikoptera koji su padali kao kruške, nije bilo nezakonitog rušenja, nije bilo prebijanja ljudi, nije bilo zaštite kriminalaca, država nije gajila marihuanu, vaš Voljeni vođa nije pronašao pare na Kipru pa ih verovatno i nema, nikoga iz DS-a niste zatvorili zbog privrednog kriminala, ali je zato DS vratio novac od štednje koje ste vi krali do 2000. godine.
Alooooo afera nadstrešnica Nedo
Nadstrešnica nije afera.
Nadstrešnica JE ZLOČIN!!!
Bolje je nastrešnica, bez d.
Nikada nije utvrđeno ko je koristio karticu N. Arnerić, iako se zna za mahinacije. U drugom slučaju, poslanik za koga je dokazano da je koristio karticu koleginice dobio je uslovnu kaznu od 14 meseci zatvora i osmogodišnju zabranu bavljenja javnim poslovima. Detalji su dostupni na sajtovima i na AI.
Svaka vlast je odgovorna za ono što se dešava u njenom mandatu. Zato treba da se bavite ovom organizovanom kriminalnom grupom koja je sada na vlasti i njenim potpunim urušavanjem države, a ne aferom Bodrum.
Afera je Bodrum a neoradikali će u padrum.
Molim vas nemojte da dajete na značaju ovom čoveku. Bio je 16 godina predsednik Vlade Vojvodine i skoro da ništa nije uradio. A za to vreme je napredovao u zvanjima na Pravnom u NS, gde profesori imaju platu i po 4000 evra. Čitajte izveštaje DRI. Pre nekoliko godina najbolja studentkinja UNS je bila devojka sa Pravnog u NS. Otišla je za Švedsku. Što joj Pajtić nije ponudio asistentsko mesto na svom predmetu?
Zasto u radikalskom maniru napadate čoveka, umesto da napadate ono što je rekao? Ukoliko Pajtić za 16 godina u pokrajinskoj vlasti ništa nije uradio, pa to ga čini apsolutno politički čistim, zar ne? Zašto do sada nije osumnjičen, okrivljen ili optužen za bilo šta u profesorskom ili političkom angažmanu?
Zasto u radikalskom maniru napadate čoveka, umesto da napadate ono što je rekao? Ukoliko Pajtić za 16 godina u pokrajinskoj vlasti ništa nije uradio, pa to ga čini apsolutno politički čistim, zar ne? Zašto do sada nije osumnjičen, okrivljen ili optužen za bilo šta u profesorskom ili političkom angažmanu?
Ne trabunjajte, molim vas.
Eeeee moj jadni Vasilije…zna li šta ćeš ti kad ti uhapsimo vođu???
Otkad to profesori mogu da nude nekome mesto asistenta? Znate li vi nesto o univerzitetu i zvanjima? Nije to butik ili tezga na pijaci.
Lažeš Vasilije, sve što si napisao je laž, što je i normalno za nekoga iz SNS-a
Dokle vise iste ljude iz proslosti stavljate u prvi plan sa ovakvim intervjuima. Kako ljudi da ne pomisle da svi radite za istog nalogodavca, kad u jeku ciazzi kampanje pod nazivom „zuti lopovi“ gde lepe to svugde gde stignu, vi ovog i slicne iz tog vremena stavite na naslovnicu politicke rubrike.
Ako vam je dozvoljeno, novinari, radite svoj posao profesionalno.
Ljudi iz prošlosti????!!!!!!
Pa iz kog vremena je tvoj diktator???! Iz vremena “ Sarajevo safaru“???!!!
Србијом не владају радикали, него хибридни режим, који, притом, испуњава готово све глобалистичке агенде, и има недвосмислену подршку запада. Уколико на студентској листи не буде једнак број грађански и национално опредељених кандидата, од победе студентске листе неће бити ништа. Круг двојке, ономад, 2012. Форсирао беле листиће. Данас, ЕУ студентску листу. Резултат, ако успеју да наметну своје једноумље биће исти као 2012.године. На жалост. Ипак, постоји нада да ће студенти одолети притиску.
Sipaju mu skupo vino pred kamerama na konferenciji za novinare u podne. On ne može bez neke vrste anestezije da pregura ni pola dana.
Priča kako će posle njega sve da propadne. Zna i sam koliko je uništio i na čemu je bazirao privredu Srbije. Tek kad ovo zlo padne, videće se koliko su opljačkali i uništili, rasprodali i sredili „ko Panta pitu“.
Господин Пајтић боље познаје ове Муфљузе (најбољег студента права у историји и лажног доктора) читајте Врховног Муфљуза и његовог Малог од кужине, који му гули кромпир и тако производи апсолутну нулу од истог.
Мали од кужине му је додатно забио“чакију“ у леђа. Тако што је позвао“усташе“,“талибане“,“блокадере“…да буду волентери код ЕКСПА. Само комплетан идиот може очекивати да ће студенти волонтирати овим сподобама који су их пребијали, вређали, затварали…! П.С. Већ видим ко ће им волонтирати–убице, кримоси са наногицом из Ћациленда. На ком Језику ће комуницирати са странцима?
Musolini je u Milanu 03.05.1921, više od godinu dana pre Marša na Rim (oktobar 1922) i dolaska na vlast rekao:
„Mnogo se priča o fašističkom nasilništvu. Dobro, mi to ne skrivamo. Mi zahtevamo samo za nas pravo…da kontrolišemo, nadgledamo i, ako je nužno, da eliminišemo“…“Ukoliko pokušate da sabotirate naš rad i rad nacije, tada ćemo da vam ovde ili bilo gde drugde polomimo kosti na fašistički način“.
Bivši socijalista Musolini je barem bio iskren, današnji gorljivi, tobožnji antifašisti, ovdašnji i „braća“ sa Istoka, mnogo su veći lažovi, prevaranti i licemeri od njega.
Znači, zapretio je nasiljem onima koji su podrivali društvo što znači omogućavanje nasilja prema svima!? Šokiran sam…
Na vlasti je zli psihopata, najveći politički probisvet u srpskoj političkoj istoriji, šef organizovane kriminalne grupe, čija je jedina veza sa predsednikom države imunitet te funkcije. On sa vlasti na izborima sići neće, jer zlo se ni u bajci ne povlači u miru. Doktorske disertacije će se pisati o tome kako je đAVo razvalio državne institucije i opljačkao građane Republike Srbije sa svojim ološima. Samo ga za veleizdaju Kosmeta treba osuditi na doživotni zatvor. Živimo u simulaciji države.
Daaa, ali sta mi, konkretno, cinimo da tome konacno dodje kraj?
Iako znam da se „zlo mirno ne povlaci“ – kako promovisati scenario nasilne smene rezima? Nije dobro i lose bi se zavrsilo…Ipak, verujem da cemo smoci volju i snagu u masovnosti na izborima (uprkos svemu sto rade i sto ce nesumnjivo raditi).
I da ćemo tu volju na iskazanu na izborima umeti da branimo… pa makar i nasilno.
Cuj,pa svi pre njega su bili isti.
Sta pricate.
Ekonomija urusena,Kosovo dato,itd…
Brzo zaboravljate.
@Konobar, Kosmet nisu dali bivsi nego sadasnji–Dacic i Vucic. Sa ostalim se slazem.
Pre njega kriminalci i dileri droge nisu prebijali i otimali ljude na ulici, policajci su nosili značke, nisu nosili maske. Pre njega stopa godišnjeg privrednog rasta je bila značajno veća, a iznos zaduženosti države gotovo upola manji. Pre njega Srbi na Kosmetu su imali policajce sunarodnike, plaćali su i kupovali u dinarima, imali su važeća lična dokumenta Republike Srbije. Pre njega niko nije dao Gazvode, niti je pre njega državna korupcija ubila 16 ljudi. Reći da je sve bilo isto pre 14 godina, zlonamerna je laž. Jedino što je isto ste vi, njegovi botovi, satanisti.
Pre njega na važnim rukovodećim mestima i funkcijama nisu bili keramičari, pečenjari, kafe kuvarice. Institucije su postojale, stručni ljudi su vodili poslove. Vraćene su otete penzije kao i stara devizna štednja. Pre njega, građani nisu bili prebijani na ulici, prisluškivani, hapšeni i povređivani. Niti se pucalo na ulicama kao sad, a domovi, radna mesta, škole, bolnice nisu bili opasna mesta.
U mandatu ove vlasti zbog korupcije, neznanja i javašluka stradalo je više ljudi nego u vreme bilo koje druge vlasti.
Nikada se na dnevnom nivou nisu kršili Ustav i zakoni, kao što radi ova vlast.
Al se nalupa; za vreme koga je Kosovo i Metohija data šiptarima
Za vreme tvog gazde, koji je od 2012. naovamo pristao na 4 sporazuma, kojima su sa teritorije Kosmeta povučeni svi atributi državnosti Republike Srbije: lična dokumenta, valuta plaćanja, javna preduzeća, naplata poreza, lokalna samouprava, školski obrazovni sistem, srpski jezik, i ono što je za bezbednost tamošnjih Srba bilo najvažnije – povukao je 600 policajaca iz kosovske policijske službe, zaposlivši ih u MUP-u, pa mu sada vraćaju tu uslugu na beogradskim ulicama. Južno od Ibra živi 100 hiljada Srba, koje tvoj gazda, satanisto, za 14 godina nije spomenuo niti jedan jedini put.
Pecanac, procitaj sta je Garibsldi napisao pa prst na celo. Sta nije tacno…
Nego , Predsednice, nesto te nema na paradi u Moskvi .
Da li nema poziva , ili je novo taktiziranje prema EU , obzirom da istina izbija na videlo i Evropa polako , ali sigurno shvata ko si i ti i “ tvoji “?
Kod kuće je to odavno shvaćeno .
Sav tvoj i vas “ napredni, pošteni “ teror i propaganda vratiće vam se kao bumerang .
Provaljeni ste i kod kuće i u inostranstvu .
А то што се Пајтић и Јешић више кураже то више гласова одбијају. Да ли се та двијица сећају првог и другог круга те 2012? Јел се сећају своје катастрофе? Јел се сећају забијања ножа у леђа? Јел осећају бар мрвицу своје одгворности због овог стања данас?
botino, bukvalno je nebitno to što si napisao.
Ovo je bilo pre 14 godina sto pominjes.. Trazis njihovu odgovornost? Ja vidim odgovornost nas kao naroda koji smo ovo zlo pustili da radi sta hoce sve ovo vreme..
Jos malo pa novi glasaci nece ni znati ko su i sta su bili žuti koje i dalje prozivamo… (a ti zuti i dalje vladaju kao ministri i direktori)
Secate li se vi te 2012? Nikome secanje dotle ne dopire, narocito obicnom narodu kojem se ucinilo prihvatljivim da glasa za Tomu Nikolica. Tomislav Nikolic predsednik Srbije, ej! Vucic najbolje zna da ljudsko secanje dopire do poslednjeg dobrog rucka, inace bi im odavno upalo u oci da je ceo „zuti olos“ vec odavno postao naprednjacki olos. A oni koji nisu preleteli, e oni najvise zuljaju.
Imate novu generaciju kojoj ne treba vise nego da vide maskirane balvane na ulici da znaju da tome mora doci kraj.
Видим да је теби јако битно ово што је било. Сукоб у ДС, рад иза леђа, бојкот кампање, цурење информација, све ово је довело до изласка мање од 50% у другом кругу. Ликови који су то онда изазивали и данас се нешто копрцају. Пајтић је један од тих. Исто важи и за Јешића. Свако ко жели да се замлаћује са тзв политиком, обавезан је да гледа шта је било.
Sili pribegava intelektualno inferioran i nemoćan čovek bez argumenata, kome ne preostaje ništa drugo. Po forsiranju batinaških bandi obučenih u crno, po otpuštanju ljudi koji odbijaju da budu robovi sekte, po tome se vidi da je u panici. Promene su neizbežne. Čak je i novi slogan iskopirao od studenata. Nek objasni zašto je napravio svinjac od Beograda i zašto angažuje kriminalce i klince u Pionirskom parku. Šta će mu tri reda metalnih ograda, kad ga narod toliko voli?
Dijagnoza je tacna . Ovo više nije Republika Srbija sa zakonodavnom , izvrsnom i sudskom ( nezavisnom ) vlašću .Postovanje Ustava , zakona i jednakost gradjana pred njima su “napredna “ misaona imenica .
Naprotiv , zakoni su da ih neprijatelji poštuju . A neprijatelji su blokaderi , teroristi , Ustase , obojeni revolucionari i ostalo .
Mi , “ napredni “ određujemo , često i bejzbol palicom , kako će se postovati .
Za nas vaze Mrdicevi i lex specialis zakoni .
Mi smo “ poštena “ ( koruptivna ), primitivna grupacija samoproglasenih pravo i prvosrba .
“ Radikalne demokrate “
I Država to sam ja
Tehnološki višak nastaje kada potreba za radom zaposlenog prestane usled ekonomskih, tehnoloških ili organizacionih promena.
Očigledno je srssnssps banda tehnološki višak prvenstveno zbog organizacionih a onda i ekonomskih i tehnoloških promena.
Novina je da su nabrojani svoju otpremninu unapred naplatili i da će dobrovoljno da je vrate u celosti ustupanjem državi svih svojih nepokretnosi i novčanica.
Obzirom na navedeno neophodno ih je momentalno proglasiti za tehnološki višak i osloboditi narod od izdajničko lopovske bande.
Vidi ga Partijski drug kako lepo glumi opoziciju… Postoji samo KP Srbije i glumci Partije koje ona povremeno menja da se Vlasi ne dosete.
Drugovi samo mogu da se sukobe oko podele plena zvanog Srbija – nikada zbog zla i nasilja Satanine ideologije komunizma prema slobodnim ljudima.
ajde batice ne lupetaj, idi negde botuj ovde si nebitan.
Glumi opoziciju samo zato sto je rekao svoje misljenje?
Za razliku od tvog vodje, ovaj BIVSI politicar ima i karijeru. To je ono sto se zove posao/zanimanje/karijera , tvoj vodja nema dana radnog staza kao i dosta ovih oko njega.
Tačno. to je ono što se zovu izdržavana lica. I drug Pajtić i „moj vođa“. Nema veće sramote za odraslog muškarca nego da bude izdržavano lice.
U komunističkom sociopatskom ludilu, biti izdržavano lice je najveće dostignuće ljudskog života.
To je najdublji poraz svakog ljudskog stremljenja.
Provaljen si više sa tom komunjarskom pričom.
A izgleda da si i ti izdržavano lice…pošto ti je zadatak da skrećeš sve teme koje kritikuju vlast na komuniste…a blagog pojma nemaš ni šta je zapravo to.
The best of JIG!!!!!!
Live for the Swarm!