Ej, Janko!
Za isto vreme Соса Сова u plastičnoj ambalaži od 2 litra, sa šećerom ili zero je 8 puta skuplja.
Sa dvostrukim poskupljenjem dobro smo prošli, a bili smo spori zbog plata iz kredita.
IVVVVVVVVI je zlokobna nastrešnica. Gradi joj se spomenik od 81 t. betona. Titov kubus je lakši 9 puta, 9 tona mermera. Definitivno, to nije spomenik za 18 nastradalih već za lebdeći beton 01.11.24.11:52.
U EU V je znak po bede, za nas znak smrti, u emotivnim vezama rogova-prevare partnera.
Sedi, u Bg tramvaj vizantijskoplavu 8-cu bez karte – prevoz je, bre besplatan.
Pre stanice „Novo groblje“ ka Tripodu gradi se zgrada na „V“ stubovima. Od temelja do zadnjeg sprata višespratnica je u znaku broja 5 „V“ (rimski). U današnjoj arhitekturi i građevini ovaj stil se zove Friciza (ej. 5).
Zli psihopata podiže spomenik ljudima koje je ubila njegova korupcija, a predmet ubistva usitnjava do mere da optužnica nikada više ne može biti valjano sročena. I onda ovo zlo nekoga naziva ustašama?
Дал је споменик коцка или пирамида, није важно.
Важан је натпис : коме је споменик подигнут, и шта се десило обзиром да су послове добијале фирме спремне на корупцију што је довело до техничких пропуста и дуплирања цене.
Sveukupan izgled i utisak su važni. Ne treba spomenik da bude samo podloga na kojoj će se nešto napisati. To ne bi imalo nikakvog smisla.
Svi putnici prolaze kroz glavni hol stanice. Dovoljna je mermerna spomen-ploča na zidu hola.
Sa natpisom šta se desilo i zašto se desilo.
Ови би жртви која је убијена ножем подигли споменик у облику ножа??????
Бетонска плоча, пирамида, коцка или лопта, форма није важна. Важан је натпис из кога грађани могу да сазнају коме је споменик подигнут, шта се тога дана десило, имена жртава . . . и евентуално чињеницу да су послове добијале фирме спремне на корупцију што је довело до техничких пропуста и дуплирања цене.
Užasno je važno, gospodine. Očigledno da to ne razumete.
Vi biste na spomeniku napisali čitav jedan tekst iz Radara.
Besmisleno. „Poslove dobijale firme spremne na korupciju“!? Svašta!
Најбољи начин да путници који пролазе станицом сазнају шта се десило, је мермерна спомен-плоча на зиду станичног хола. На њој су уклесане чињенице : Коме је споменик подигнут ? Шта се тога дана десило ? Имена жртава . . .
На посебним плочама могуће је дати узроке трагедије. Једну би могле поставити породице и пријатељи страдалих, а другу власт.
Kakva bre vlast? Šta vlast ima sa tim osim što treba da odgovara za sramotno ošljarenje koje je ubilo ljude?
Ово је врхунски цинизам криминалне хоботнице на власти. Видим одавде какло ће изгледати трећа годишњица убиства шеснаест невиних људи којима је пала на главу “не-реконструисана“ надстрешница.
У првом реду на комеморацији ће бити Момировић, Весић, Михајловићка…одмах до њих Братина, Јованов, Брнабићка, Глишић. Полагаће скупе венце (купљене кинеским кредитом) и лити крокодилске сузе. Иза њих, дубоко заваљени у фотеље, седеће почасни гости ове комеморације-Врховни Муфљуз и кинески амбасадор. Исти онај коме је Муфљуз исте вечери, кад се десила трагедија, обећао да Кинези неће одговарати.
E ovo je stvarno pišanje po žrtvama i njihovim porodicama, ali i svima koji godinu i po dana zahtevaju odgovornost za nadstrešnicu. Svuda moraju da se udenu radi prikupljanja jeftinih političkih poena. Ne pere ih spomenik od odgovornosti kako oni zamišljaju, pogotovo ne ovakvo idiotsko rešenje. Mogao je „umetnik“ ispod te ploče da doda i ruke i noge koje vire, da bude morbidno komplet. Ovako je samo kretenski. Ne treba to dozvoliti, a oni ako imaju trunku pameti treba da odustanu od te glupave ideje. Jako jako ružno i drsko i diletantski po običaju.
Onaj skot se onomad i bukvalno „popišao“ po žrtvama.
Ne sećam se koji je epilog toga.
N.N. lice?
Коме и чему споменик ?
Ова масивна плоча не даје одговор.
Пролазници и туристи то могу да сазнају САМО ИЗ НАТПИСА на споменику. Зато је важан крупан натпис који садржи :
Коме је споменик подигнут, имена жртава ?
Шта се тога дана десило ?
Ко је крив за трагедију ? Да ли је две године после трагедије нађен кривац ?
Pa ova stenčuga je spomenik paloj nadstrešnici, a ne poginulima ispod nje.
Htedoh isto da napišem.
Ovaj tekst ponovo pokazuje opasan obrazac političke manipulacije tragedijom i kolektivnim sećanjem, gde se kompleksna i bolna tema koristi za unapred zadate političke zaključke. Umesto argumentovane analize i uvažavanja činjenica i odgovornosti, nudi se jednostrana interpretacija koja produbljuje podele i podiže tenzije u društvu, umesto da doprinese razumevanju i smirenju.
Nema razumevanja i smirenja dok odgovorni ne budu iza resetaka!
Ko je do sada izasao pred sudiju zbog tragedije? Kad ce biti predata celokupna (i slovima: celokupna) dokumentacija o gradnji/rekonstrukciji? Gde su sklonjeni ostaci nadstresnice i sta je sa njima?
bla bla bla bla bla bla bla bla
U ZATVOR BRE! LJUDI SU POGINULI ZBOG ALAVE HORDE NAPREDNJAKA ŽELJNIH EGZOTIČNIH PUTOVANJA, DŽIPOVA I SKUPIH SATOVA, KOJI SU SE DOČEPALI BUDŽETA KOJI IM SLUŽI KAO KASICA PRASICA!!!
Koja god da je tema, vaše rečenice su iste. Štancovanje je botovski „stil“.
A kome vi pišete na ovom portalu?
Ej, Janko!
Za isto vreme Соса Сова u plastičnoj ambalaži od 2 litra, sa šećerom ili zero je 8 puta skuplja.
Sa dvostrukim poskupljenjem dobro smo prošli, a bili smo spori zbog plata iz kredita.
IVVVVVVVVI je zlokobna nastrešnica. Gradi joj se spomenik od 81 t. betona. Titov kubus je lakši 9 puta, 9 tona mermera. Definitivno, to nije spomenik za 18 nastradalih već za lebdeći beton 01.11.24.11:52.
U EU V je znak po bede, za nas znak smrti, u emotivnim vezama rogova-prevare partnera.
Sedi, u Bg tramvaj vizantijskoplavu 8-cu bez karte – prevoz je, bre besplatan.
Pre stanice „Novo groblje“ ka Tripodu gradi se zgrada na „V“ stubovima. Od temelja do zadnjeg sprata višespratnica je u znaku broja 5 „V“ (rimski). U današnjoj arhitekturi i građevini ovaj stil se zove Friciza (ej. 5).
Zli psihopata podiže spomenik ljudima koje je ubila njegova korupcija, a predmet ubistva usitnjava do mere da optužnica nikada više ne može biti valjano sročena. I onda ovo zlo nekoga naziva ustašama?
Дал је споменик коцка или пирамида, није важно.
Важан је натпис : коме је споменик подигнут, и шта се десило обзиром да су послове добијале фирме спремне на корупцију што је довело до техничких пропуста и дуплирања цене.
Sveukupan izgled i utisak su važni. Ne treba spomenik da bude samo podloga na kojoj će se nešto napisati. To ne bi imalo nikakvog smisla.
Svi putnici prolaze kroz glavni hol stanice. Dovoljna je mermerna spomen-ploča na zidu hola.
Sa natpisom šta se desilo i zašto se desilo.
Ови би жртви која је убијена ножем подигли споменик у облику ножа??????
Бетонска плоча, пирамида, коцка или лопта, форма није важна. Важан је натпис из кога грађани могу да сазнају коме је споменик подигнут, шта се тога дана десило, имена жртава . . . и евентуално чињеницу да су послове добијале фирме спремне на корупцију што је довело до техничких пропуста и дуплирања цене.
Užasno je važno, gospodine. Očigledno da to ne razumete.
Vi biste na spomeniku napisali čitav jedan tekst iz Radara.
Besmisleno. „Poslove dobijale firme spremne na korupciju“!? Svašta!
Најбољи начин да путници који пролазе станицом сазнају шта се десило, је мермерна спомен-плоча на зиду станичног хола. На њој су уклесане чињенице : Коме је споменик подигнут ? Шта се тога дана десило ? Имена жртава . . .
На посебним плочама могуће је дати узроке трагедије. Једну би могле поставити породице и пријатељи страдалих, а другу власт.
Kakva bre vlast? Šta vlast ima sa tim osim što treba da odgovara za sramotno ošljarenje koje je ubilo ljude?
Ово је врхунски цинизам криминалне хоботнице на власти. Видим одавде какло ће изгледати трећа годишњица убиства шеснаест невиних људи којима је пала на главу “не-реконструисана“ надстрешница.
У првом реду на комеморацији ће бити Момировић, Весић, Михајловићка…одмах до њих Братина, Јованов, Брнабићка, Глишић. Полагаће скупе венце (купљене кинеским кредитом) и лити крокодилске сузе. Иза њих, дубоко заваљени у фотеље, седеће почасни гости ове комеморације-Врховни Муфљуз и кинески амбасадор. Исти онај коме је Муфљуз исте вечери, кад се десила трагедија, обећао да Кинези неће одговарати.
E ovo je stvarno pišanje po žrtvama i njihovim porodicama, ali i svima koji godinu i po dana zahtevaju odgovornost za nadstrešnicu. Svuda moraju da se udenu radi prikupljanja jeftinih političkih poena. Ne pere ih spomenik od odgovornosti kako oni zamišljaju, pogotovo ne ovakvo idiotsko rešenje. Mogao je „umetnik“ ispod te ploče da doda i ruke i noge koje vire, da bude morbidno komplet. Ovako je samo kretenski. Ne treba to dozvoliti, a oni ako imaju trunku pameti treba da odustanu od te glupave ideje. Jako jako ružno i drsko i diletantski po običaju.
Onaj skot se onomad i bukvalno „popišao“ po žrtvama.
Ne sećam se koji je epilog toga.
N.N. lice?
Коме и чему споменик ?
Ова масивна плоча не даје одговор.
Пролазници и туристи то могу да сазнају САМО ИЗ НАТПИСА на споменику. Зато је важан крупан натпис који садржи :
Коме је споменик подигнут, имена жртава ?
Шта се тога дана десило ?
Ко је крив за трагедију ? Да ли је две године после трагедије нађен кривац ?
Pa ova stenčuga je spomenik paloj nadstrešnici, a ne poginulima ispod nje.
Htedoh isto da napišem.
Ovaj tekst ponovo pokazuje opasan obrazac političke manipulacije tragedijom i kolektivnim sećanjem, gde se kompleksna i bolna tema koristi za unapred zadate političke zaključke. Umesto argumentovane analize i uvažavanja činjenica i odgovornosti, nudi se jednostrana interpretacija koja produbljuje podele i podiže tenzije u društvu, umesto da doprinese razumevanju i smirenju.
Nema razumevanja i smirenja dok odgovorni ne budu iza resetaka!
Ko je do sada izasao pred sudiju zbog tragedije? Kad ce biti predata celokupna (i slovima: celokupna) dokumentacija o gradnji/rekonstrukciji? Gde su sklonjeni ostaci nadstresnice i sta je sa njima?
bla bla bla bla bla bla bla bla
U ZATVOR BRE! LJUDI SU POGINULI ZBOG ALAVE HORDE NAPREDNJAKA ŽELJNIH EGZOTIČNIH PUTOVANJA, DŽIPOVA I SKUPIH SATOVA, KOJI SU SE DOČEPALI BUDŽETA KOJI IM SLUŽI KAO KASICA PRASICA!!!
Koja god da je tema, vaše rečenice su iste. Štancovanje je botovski „stil“.
A kome vi pišete na ovom portalu?
Ovo ti napisao drugar Chat.