„Agresivna propaganda“ ili gašenje parlamentarne demokratije, koja se zasniva na političkoj borbi između građanskih stranakaw. Umesto toga, imaćemo neposrednu demokratiju i plenume, prema zamisli poznaztog političkog teoretičara Srđana Milivojevića i njegovog asistenta Žutog Patka Lazovića. Studenti će uskoro uzeti vlast svuda u Evropi: gase se stranka, stižu studentski plenumi. Srbija menja ime u Plenumska Republika.
Tamo gde držAVa (a to je On, Lujo XIV) ne spAVa, svašta se dešAVa .. pa i Minority Report, na Vučićev način.
Onda kad je za studente rekao da su „talibani“, poglAVnik je mladost i budućnost Srbije obeležio kao teroriste. Tog dana je prešao svoj Rubikon, i tako je krenuo ka zahodu, u svoj konačni poraz …
On je već puno puta pokazao koliko je besraman, a ovo sa optužbama kako će jedan student da ostavi bez struje celu zemlju, je posebno bezočno i može da prođe samo kod njegovih maloumnih glasača. Njegov kadar je upropastio EPS i od izvoznika struje, Srbiju pretvorio u uvoznika. Ono što ni NATO u ratu nije uspeo da uništi, SNS i Mića pečenjar jesu.
Podrska Vucicu
Jel se zajeba*aš?
Sve vas koji ste pružali podršku izdaji nacionalnih interesa i razaranju društva i države, treba suditi jednako kao i štetočinama koje ste podržavali. Tek sad razumem šta se tačno desilo posle II svetskog rata.
Uvek ću izdati nacionalističku i klerikalnu državu zbog građanske i laičke republike. Popove bih zatvorio u crkvene porte a religiju izbacio iz države.
O čemu pričaš? Da li znaš šta znači izdaja nacionalnih interesa? Pročitaj Ustav. Ovde se ne radi o političkom opredeljenju, nego o opstanku naroda i države. Svašta.
jeste podrska najvecem zlu u novijoj istoriji Srbije, podrska narcisoidnom psihopati.
Муфљуз би хтео да промени правац. Шта то вреди кад је упао у живо блато до гуше. Још га екстра разредио својим изметом и убрзано тоне ли га тоне. Дно је дубоко а небо високо. Морамо га спасити из хуманих разлога. Боље је да заврши у Забели него да се удави у сопственим фекалијама.
Mišić u postupku koji se vodi protiv njega nije student, nego građanin. Novinarka je malo zalutala. Sve joj je nenadležno, sem nje. Ona je za sve nadležna.
Srce malo….pazi d ati ne podignu spomeniku za ovo što radiš…ovi tvojisatrapi…
A koji postupak se vodio za građanina Miću pečenjara koji je oštetio državu, odnosno građane, za više milijardi evra i napravio nemerljivu štetu Srbiji uništivši EPS?
Gospođa Vera voli da malo izvrne istinu.. Budimo realni.
Sad je 15 i 47, a vi subotom ne radite?
„Agresivna propaganda“ ili gašenje parlamentarne demokratije, koja se zasniva na političkoj borbi između građanskih stranakaw. Umesto toga, imaćemo neposrednu demokratiju i plenume, prema zamisli poznaztog političkog teoretičara Srđana Milivojevića i njegovog asistenta Žutog Patka Lazovića. Studenti će uskoro uzeti vlast svuda u Evropi: gase se stranka, stižu studentski plenumi. Srbija menja ime u Plenumska Republika.
Tamo gde držAVa (a to je On, Lujo XIV) ne spAVa, svašta se dešAVa .. pa i Minority Report, na Vučićev način.
Onda kad je za studente rekao da su „talibani“, poglAVnik je mladost i budućnost Srbije obeležio kao teroriste. Tog dana je prešao svoj Rubikon, i tako je krenuo ka zahodu, u svoj konačni poraz …
On je već puno puta pokazao koliko je besraman, a ovo sa optužbama kako će jedan student da ostavi bez struje celu zemlju, je posebno bezočno i može da prođe samo kod njegovih maloumnih glasača. Njegov kadar je upropastio EPS i od izvoznika struje, Srbiju pretvorio u uvoznika. Ono što ni NATO u ratu nije uspeo da uništi, SNS i Mića pečenjar jesu.
Podrska Vucicu
Jel se zajeba*aš?
Sve vas koji ste pružali podršku izdaji nacionalnih interesa i razaranju društva i države, treba suditi jednako kao i štetočinama koje ste podržavali. Tek sad razumem šta se tačno desilo posle II svetskog rata.
Uvek ću izdati nacionalističku i klerikalnu državu zbog građanske i laičke republike. Popove bih zatvorio u crkvene porte a religiju izbacio iz države.
O čemu pričaš? Da li znaš šta znači izdaja nacionalnih interesa? Pročitaj Ustav. Ovde se ne radi o političkom opredeljenju, nego o opstanku naroda i države. Svašta.
jeste podrska najvecem zlu u novijoj istoriji Srbije, podrska narcisoidnom psihopati.
Муфљуз би хтео да промени правац. Шта то вреди кад је упао у живо блато до гуше. Још га екстра разредио својим изметом и убрзано тоне ли га тоне. Дно је дубоко а небо високо. Морамо га спасити из хуманих разлога. Боље је да заврши у Забели него да се удави у сопственим фекалијама.
Mišić u postupku koji se vodi protiv njega nije student, nego građanin. Novinarka je malo zalutala. Sve joj je nenadležno, sem nje. Ona je za sve nadležna.
Srce malo….pazi d ati ne podignu spomeniku za ovo što radiš…ovi tvojisatrapi…
A koji postupak se vodio za građanina Miću pečenjara koji je oštetio državu, odnosno građane, za više milijardi evra i napravio nemerljivu štetu Srbiji uništivši EPS?
Gospođa Vera voli da malo izvrne istinu.. Budimo realni.
Tipično botovski: bez objašnjenja i argumenata.