Njuznet Teror decibela Izdanje 88 16. 11. 2025. Mišljenja Ostavite komentar Мене само занима да ли су они платили накнаду за носаче звука. ReplyUpoređivanje ćacija i životinja je uvreda. Naravno, za životinje…. ReplyIgen. ReplyBiti kul ili kulov pitanje je sad. ReplyBuli, bulingovanje… i onda cesto ponavljanje doticnih reci u vise navrata.Siledzija, nasilnik, maltretiranje, izivljavanje itd… pa izaberite po zelji. Stvarno nema potrebe kasapiti maternji jezik u ovom slucaju. Reply@Jovan,znaci i vi se slazete da je najkulturnije ime za ovog bahatog nasilnika-Vrhovni Mufljuz? ReplyBojim se da ste promašili temu, a Bogami i medij. Kvizovi i osmosmerke su za Vas. Lep pozdrav. ReplyŠta reći više… ReplyTako vam i treba, „Beograđani“, jer vam je sasvim u redu ovo stanje! Bruko „beogradska“! ReplySve u centar ! Bravo za tekst , eloboracija za studensku desetku ! ReplyRadar ima jake novinare! Ono slabije je ostalo u NIN – u, nekad čuvenom nedeljniku! Reply Ostavite komentar
Buli, bulingovanje… i onda cesto ponavljanje doticnih reci u vise navrata.Siledzija, nasilnik, maltretiranje, izivljavanje itd… pa izaberite po zelji. Stvarno nema potrebe kasapiti maternji jezik u ovom slucaju. Reply
@Jovan,znaci i vi se slazete da je najkulturnije ime za ovog bahatog nasilnika-Vrhovni Mufljuz? Reply
Мене само занима да ли су они платили накнаду за носаче звука.
Upoređivanje ćacija i životinja je uvreda. Naravno, za životinje….
Igen.
Biti kul ili kulov pitanje je sad.
Buli, bulingovanje… i onda cesto ponavljanje doticnih reci u vise navrata.
Siledzija, nasilnik, maltretiranje, izivljavanje itd… pa izaberite po zelji. Stvarno nema potrebe kasapiti maternji jezik u ovom slucaju.
@Jovan,znaci i vi se slazete da je najkulturnije ime za ovog bahatog nasilnika-Vrhovni Mufljuz?
Bojim se da ste promašili temu, a Bogami i medij.
Kvizovi i osmosmerke su za Vas.
Lep pozdrav.
Šta reći više…
Tako vam i treba, „Beograđani“, jer vam je sasvim u redu ovo stanje! Bruko „beogradska“!
Sve u centar ! Bravo za tekst , eloboracija za studensku desetku !
Radar ima jake novinare! Ono slabije je ostalo u NIN – u, nekad čuvenom nedeljniku!