Šta ste se uhvatili za nju , problem je u gadjanju jedne osobe na radnom mestu, ona je umetnica pevačica ili pevač kao i svi oni koji otvaraju usta, puštaju svoje lepe glasove i pevaju narodu , kakva je razlika u tom radu izmedju operskih pevača, narodnih pevača, zabavnih pevača, rok pevača i ostalih pevača .
Znam ja šta je ovde u pitanju u odnosu na Anu Bekutu , ljubomora pojedinih komentatorki a razlozi se pronalaze naknadno , ljubomora što se žena snašla sa udajom za pokojnog političara, to je razlog .
Da je došao Oliver Njego ne bi ste ga gadjali ili bi ste i njega gadjali , mislim da ne bi , ali ovo je žena , pevačica pa ajde može , u ozbiljnoj državi to se ne sme dozvoliti .
Ima još tri dana tudji laptop pa da to iskoristim zato se javljma više puta , posle opet pravim pauzu .
Cicka, Svaki pevač koji dobije OVOLIKU CIFRU za pevanje na trgu SE TALI sa političarima. Cicka, nemoj da kažeš da to nisi znala. 40 hiljada evra, Cicka, NAŠIH para!
Miki 29. 1. 2026. u 21.36
Kako ja da znam koliko oni dobijaju novca ali znam da se ne sme biti bahat ni prema kome .
O novcu poreskih obveznika treba da se vodi računa , jer mnogi plaćaju poreze iako nisu bogati samo zato što su pošteni prema svojoj državi zato se ni država ne sme bahatiti sa tim novcem , zaključak moj bi bio : uopšte bilo kakvo bahaćenje u vezi bilo čega ni gradjana ni države ne dolazi u obzir .
Miki 29. 1. 2026. u 21.36
Možda ne bi bilo loše da se ukinu pevanja na trgovima , svako neka zakupi salu , ko želi da poseti koncerte neka kupi ulaznice i neka uživa za svoju kupljenu ulaznicu i neće biti problema, oni koji zarade od ulaznica neka prijave svoje poreze i svoje doprinose penzijskom fondu i onda ukunitu i nacionalne penzije .
Ne znam čemu priča , žena od mladosti peva u kafani i na vašarima, pokazala je da ima iskustva , da li su grudve ili slični rekviziti na takvim mestima ona pevaaaaa…
Ne znam čemu priča,ja od mladosti sedim po kafanama i vašarima,i bilo krateži,pivo ili špricer ja pijeeem!
Ana Bekuta je, tokom visedecenijske prisutnosti na folk estradi, prosla kroz sve podrazumevajuce i neophodne faze svoje profesije – dok nije postala „umetnica, gospodja i ikona“ sa nacionalnom penzijom…Nije jedina.
O muzickom i svakom drugom ukusu se (ne)moze raspravljati, nazalost postoje i neuporedivo gori izbori ovdasnje publike. Shodno tome – svako nek izvoli slusati, ono sto zeli – AKO zeli i za, sopstvenim novcem, kupljenu kartu.
U Cacku je danima unapred, vrlo jasno receno i upozoravano da gradjani ne zele proslavu, docek, ni nastup (Bekute i bilo koga)- pogotovo, ne finansiran iz gradskog budzeta, koji je, logicno, generisan od gradjana, razumemo to valjda!
Svaki izvodjac – dostojan profesionalnog, a narocito licnog integriteta i samopostovanja, bi na ovu jasnu i nedvosmislenu poruku reagovao tako sto ne bi nastupio (osim u slucaju da je „duzan“ i mora, da se honoraru u zube ne gleda – ili kombinacijom oba, jednako sramna razloga).
I onda se desi blamaza, zvanje policije, nastavak iste, pevanjem iz kombija i eto skandala predsednickih razmera.
Zboga cega je, usred mrkle i tople (!!) Abu Dabi noci, bio probudjen i obavesten, odmah pozvao pevacicu i hitno se obratio javnosti – razumljivo, „potresen i sokiran“ – vrhovni upravitelj svih budzeta, nastupa, proslava…i nasih tzv. zivota.
„Hvala Ti, Aco.“ – rece mu „velika umetnica i ikona“ i time je trijumfalno zavrsila i oduzila nastup, uz nepostojeci aplauz – a, nadam se i karijeru (sta god to podrazumevalo)…
@ SvetO Odakle ste Sveto? Šta vi znate o građanima Srbije, Srbiji i Čačku? Ko ste vi da pričate nama kako mi živimo u sopstvenoj zemlji i da li smo nezadovoljni?
Nisu to bili nikakvi nezadovoljni gradjani,nego sacica ostrascenih blokadera.Zasto ih policija nije rastjerala,neznam,ali znam da ce narod znati da ih nagradi na izborima.Nadam se da ce biti isod 10%.
Pošto je jekavica u odgovoru, molim te da glasaš samo tamo odakle si.
Ко не види незадовољне грађане у Србији, ко их није видео 15. марта прошле године, и после, ко не зна да је Србија пала на дно Европе у практично свему, ко се диви „успесима“ Србије и не зна да су сви други више постигли и напредовали, ко не види размере корупције, манипулације и лажи, тај заслужује овакву власт, и такве певаљке.
Ne znaš ti majstore ništa sva je prilika,
Pa se čovek pita zašto to svoje neznanje ne zadržiš za sebe. Nije lepo njime se rasipati.
Šerif je jasno stavio do znanja da su mirni protesti zaštićeni, ali da će se na nasilje odgovoriti – potencijalno i smrtonosno.
Šerif je izjavio da oni koji napadnu policiju ili građane ciglama, zapaljivim bombama ili vatrenim oružjem rizikuju da završe „mrtvi kao u grobu“.
– Ako se opirete zakonskim odredbama, idete u zatvor! Dozvolite mi da budem veoma jasan u vezi toga. Ako blokirate raskrsnicu ili put u okrugu Brevard, idete u zatvor! Ako bežite od hapšenja, idete u zatvor umorni, zato što ćemo vas goniti i staviti u zatvor. Ako pokušavate da napadnete automobil u okrugu Brevard, okupljajući se oko njega, odbijajući da dozvolite vozaču da ode, u našem okrugu, najverovatnije, bićete pregaženi ili odbučeni preko ulice. Ako pljunete na nas, idete u bolnicu, pa u zatvor. Ako udarite nekoga od nas, idete u bolnicu, pa u zatvor, najverovatnije izujedani od naših velikih prelepih pasa koje imamo ovde. Ako bacite ciglu, zapaljivu bombu ili usmerite pištolj na jednog od naših zamenika šerifa, obavestićemo vašu porodicu gde da pokupe vaše ostatke, zato što ćemo vas ubiti! Nećemo se igrati! – rekao je šerif.
Šerife, vaši su psi koje ste poslali među ljude da provociraju, kako bi miran narod optužili za nasilje i imali izgovor za terorizam, sejanje straha i nasilje, a koji su dobili naređenje da izazivaju policiju. Niste hapsili i tukli vaše pse, nego mirne ljude sa strane.
Umesto serif , stavite Gaulajter i odjednom je kontekst drugaciji, zar ne? I drzava i drzavni sluzbenici mogu da cine bezakonja i zlocine-Naci Nemacka, Staljinov SSSR, Cile i Pinoce,Argentinska vojna hunta, Idi Amin Dada. Svi su imali serife svoje.
Па отишла би она врло радо са тог концерта, али будући, да није од јуче и да има свакаквог искуства, знала је да ако оде и не одради то до краја, да НЕМА пара! А паре су једино што је интересује!
Ne , ekseri će da je interesuju , pa šta drugo da interesuje svakog onog ko želi da živi od svog rada , mnogo je lakše kada se živi od tudjeg rada .
Šta lupas covece, ona je pevaljka obična seljačke muzike koja, da je sreće, je trebala da se zabrani još u 70tim ali je narod takav pa voli – a takva mu je i pismenost…
Zna ona odlično kako se pare zaradjuju – mogla bi romane da napise o tome šta je i ona a i njene drugarice, radila u 80tim i 90tim.
Sto pre istrebimo ovo biće bolje
Da ima svakakvog iskustva, to je jasno, ali to kreštanje nije rad. Ona je klovn, cirkuski zabavljač. Svako zna da peva. Znate šta je rad? Rad je kad znaš nešto da radiš, u tome si stručan, pa profesionalno radiš svoj posaoi doprinosiš društvu i porodici. Ko nema nikakve sposobnosti, ni znanja, ko ni srednju nije završio i nema ni osnovnu pismenost, taj se vucara po birtijama po Ibarskoj magistrali, ili ode u politiku, a to je mnogo daleko od bilo kakvog rada.
Pristojni ljudi , oni kojima se nešto ne svidja ne dolaze na to što im se ne svidja i ne vrše nasilje nad bilo kojom osobom, to što je uradjeno je odraz slabosti , to rade kukavice , mladi budući dzentlmeni ili stariji dzentlmeni to nikada ne bi uradili pa za psihologe pitanje ko to u stvari radi, kakva vrsta ljudi , zašto aman . Čačak dok je imao hotel Moravu, jednu Pivnicu sa baštom na korzou , poslastičarnicu Miru isto na Korzou , Paris , lepu železničku stanicu, Gimnaziju , Crkvu , bio je mali gospodski velegrad.
Briga nju i organizatore za hiljade građana bez struje , ona je došla po svoje ( naše ) hiljade evra .
“… stvaraoci kao što su …”
Lepo ste me nasmejali.
Ko nije u Srbiji „režimski umetnik“? Da li drug autor zna neke umetnike u Srbiji koji nisu izdržavana lica nasiljem komunističke tiranije nego žive od svog rada u potpunosti?
Zoveš policiju zbog grudvanja, a dođeš da uzmeš 40000 evra u mestu gde su te ljudi upozoravali da ne dolaziš, jer smatraju da nemaju najosnovnije stvari rešene i nije im do pevanja. Treba da si stvarno tup kao tocilo da tako nešto uradiš. Da ta Bosanka ima trunku dostojanstva, ne bi ni dolazila. Opet pričamo o osobi čiji filmovi za odrasle mogu da se nađu na netu…
Ranije, u proslom veku, ovakve naricaljke su oporezuvane kao sund muzika ( bez vrednosti ). Tada se govorio srpskohrvatski jezik i secam se da se danjasne starlete zvale u proslom veku prostitutke. Mnogo cudnih stvari je bilo u proslom veku i cudno se nazivalo po sprskohrvatskom jeziku. Danas ovo ne moze ni na srpskom da se kaze sta je.
Данас су ове цајке, код нас УМЕТНИЦЕ! Да није трагично било би комично!
Pa nema njenog mrke , ostala bez love pa sad izgubila kompas a od mozga apsolutna nula pa daj sta das pa makar i kombi , fuj gade mi se te pevaljke.
Сад ми је тек јасно зашто Врховни Муфљуз Ћациленда и Ћаци-император Пашалука на води,Божић слави уз турбо музику певача-убице. Који има затворски стаж као она препарирана мешина из Хага. Овај ћаци-уметник је отпоран на ледене санте и на све врсте грудви лично га чува БиА и МиЈа истовремено, са откоченим хеклерима испод пазуха. Осим тога, његова турбо-музика импонује и другу Брнаби, Кричку,Муфљузу, Малом од кужине, …….било је ту још склеротичних и епилептичних СНС-оваца……све до распеваног коферчета. Све плаћа Информер, приватни билтен од државних донација. Главном ћаци-уреднику Вучићевићу ,који је платио безброј казни Суду због лажи и клевета, претекло је и да части оригиналног ћаци-убицу. Фуј, фуј…..и још три пута фуј!
Ona je pevaljka, deo one grupacije koja je oslabila kulturu zemlje (mislim i na YU).
Treba da bude sretna da umesto grudvi nije bila balega !
Ova u mom’sistemu ne bi bila bi baba sera
Čačak je nekada bio gospodski grad, tata mi je to govorio , sa gospodskim stanovništvom , dugo je radio u Slobodi posle Drugog svetskog rata , govorio bi da Čačani imaju nešto gospodsko u sebi , u šta se to pretvorio taj grad ?.
Čačak je samo pokazao da je još uvek svoj i da mu ne možeš na silu nametnuti ono što on neće.
Ovim je pokazao da je još uvek gospodski grad. Pevaljke u šator, a ne na javni prostor i to o trošku budžeta grada.
Хахахахха, град су претворили СНС и АВ у једну од бројних крава музара за себе.
Бекута ће остати у историји светске музике као бизаран случај у којем су похлепа и бахатост надмашили нормалност, људскост и разумевање.
Она је сада остарео комад дрвета из којег ништа не ниче.
U još gospodskiji grad se pretvorio. Cicka idi mešaj prebranac, nemoj da zamaraš mozak sa tebi nerazumljivim stvarima.
Па Чачани су управо на овај начин показали да су и даље господа,и да неће трпети свашта под својим кровом!
Šta imate protiv zimske čarolije? Nije da su je gađali zvučnim topom, zabranjenim bojnim otrovima, pirotehnikom, kamenicama…
Dobro , navedeni su pojedini .
Ima takvih mnogo više .
Setih se Informera i “ proslave “.
Prema svecu i tropar .
Zašto se čudimo “ popularnosti “ navedenih i ostalih likova .
Pravilno Ana napisa u komentaru .
Njih ni u sali ne treba nazivati “umetnicima “. E sada , neko bi ih nazvao prodanim dušama . Nisu ni to .
Oni su likovi za kratkotrajnu ( koja je u Srbiji dugotrajna ) upotrebu .
Sviraj i za pojas zadeni .
O ukusima , belom ( kod pojedinih “izvodjaca “ ) neću .
Kada vidim političke likove i, jos gore , čujem ih , sve je jasno .
Nego , setih se “ pevača “ BOJANA RAICEVICA “ i njegove pesmice Obradoviću .
Da li je tu bilo “ belog “ nije moje da sudim .
Dovoljno je videti ga , čuti i , sto je najgore ,saznati o kakvom mentolnom nasilniku se radi .
I svi oni imaju bezrezervnu podršku “naprednog vrha “.
“ Zaslužili su “, svojim politickim a i drugim ( primitivnim ) delovanjem .
Ne treba ih kažnjavati već “ napredno nagradjivati “.
Sluga pokorni , na izvolite .
I taj sneg …
Bas pade u zimu kada je ( skupo plaćeni ) “ koncert “.
Ne treba zimi .
Napolju grudve .
Unutra , zvrji prazno .
Nego leti .
Na livadama i pašnjacima .
Tu ima ovaca .
Zapevaj i za pojas zadeni .
Ovo sto ste uradili u Cacku je dno dna, vrhunac nekulture.
Ti ništa onda – idi na slične koncerte, događaje, i uživaj. Boli te uvo za one koji sa razlogom iskazuju nezadovoljstvo. Verovatno imaš manjak mogućnosti da osetiš šta proživljavaju mnogi oko tebe, usled neodgovornosti organizatora dešavanja poput koncerta u Čačku. I verovatno opravdavaš metode represije tih istih organizatora. U odnosu na grudve, verovatno ti je ta kultura top, uz kulturu opštenja sa zdravim mozgom svakog normalnog čoveka.
Umesto odgovora na tvoje bolesno razmišljanje i odobravanje takvog divljaštva, samo da te pitam koliko je na tom trgu bilo onih koji su želeli da slušaju Anu Bekutu a koliko vas besramnih divljaka? Po mojoj slobodnoj proceni to je bilo najmanje 1:100 a verovatno i više
Tvoja slobodna procena macku o rep.
Tacka.
Bas tako, odvratno. Koriste novu godinu koju niko u Cacku i okolini nije cekao sa strujom, vodom, prohodnim putevima i odnetim smecem, da bi platili svoje pevace za izborne mitinge novcem gradjana kojima ne pruzaju osnovne komunalne usluge.
Vrhunac nekulture je nastup dotične. A tek odrađivanje tezge iz kombija da bi joj bila isplaćena dogovorena suma…, ogledalo karaktera. Besramlje i beskrupuloznost.
Misliš na koncert ?
Saglasan .
Što bi rekao Aca Lukas:” Ahahahahahaah”!
Tamo gde je potrebno, ima je.
Znam da se šalite, ali nemojte ni u šali da nazivate te individue umetnicima ili stvaraocima. To stvarno para uši. Bartem meni.
Šta ste se uhvatili za nju , problem je u gadjanju jedne osobe na radnom mestu, ona je umetnica pevačica ili pevač kao i svi oni koji otvaraju usta, puštaju svoje lepe glasove i pevaju narodu , kakva je razlika u tom radu izmedju operskih pevača, narodnih pevača, zabavnih pevača, rok pevača i ostalih pevača .
Znam ja šta je ovde u pitanju u odnosu na Anu Bekutu , ljubomora pojedinih komentatorki a razlozi se pronalaze naknadno , ljubomora što se žena snašla sa udajom za pokojnog političara, to je razlog .
Da je došao Oliver Njego ne bi ste ga gadjali ili bi ste i njega gadjali , mislim da ne bi , ali ovo je žena , pevačica pa ajde može , u ozbiljnoj državi to se ne sme dozvoliti .
Ima još tri dana tudji laptop pa da to iskoristim zato se javljma više puta , posle opet pravim pauzu .
Cicka, Svaki pevač koji dobije OVOLIKU CIFRU za pevanje na trgu SE TALI sa političarima. Cicka, nemoj da kažeš da to nisi znala. 40 hiljada evra, Cicka, NAŠIH para!
Miki 29. 1. 2026. u 21.36
Kako ja da znam koliko oni dobijaju novca ali znam da se ne sme biti bahat ni prema kome .
O novcu poreskih obveznika treba da se vodi računa , jer mnogi plaćaju poreze iako nisu bogati samo zato što su pošteni prema svojoj državi zato se ni država ne sme bahatiti sa tim novcem , zaključak moj bi bio : uopšte bilo kakvo bahaćenje u vezi bilo čega ni gradjana ni države ne dolazi u obzir .
Miki 29. 1. 2026. u 21.36
Možda ne bi bilo loše da se ukinu pevanja na trgovima , svako neka zakupi salu , ko želi da poseti koncerte neka kupi ulaznice i neka uživa za svoju kupljenu ulaznicu i neće biti problema, oni koji zarade od ulaznica neka prijave svoje poreze i svoje doprinose penzijskom fondu i onda ukunitu i nacionalne penzije .
Ne znam čemu priča , žena od mladosti peva u kafani i na vašarima, pokazala je da ima iskustva , da li su grudve ili slični rekviziti na takvim mestima ona pevaaaaa…
Ne znam čemu priča,ja od mladosti sedim po kafanama i vašarima,i bilo krateži,pivo ili špricer ja pijeeem!
Ana Bekuta je, tokom visedecenijske prisutnosti na folk estradi, prosla kroz sve podrazumevajuce i neophodne faze svoje profesije – dok nije postala „umetnica, gospodja i ikona“ sa nacionalnom penzijom…Nije jedina.
O muzickom i svakom drugom ukusu se (ne)moze raspravljati, nazalost postoje i neuporedivo gori izbori ovdasnje publike. Shodno tome – svako nek izvoli slusati, ono sto zeli – AKO zeli i za, sopstvenim novcem, kupljenu kartu.
U Cacku je danima unapred, vrlo jasno receno i upozoravano da gradjani ne zele proslavu, docek, ni nastup (Bekute i bilo koga)- pogotovo, ne finansiran iz gradskog budzeta, koji je, logicno, generisan od gradjana, razumemo to valjda!
Svaki izvodjac – dostojan profesionalnog, a narocito licnog integriteta i samopostovanja, bi na ovu jasnu i nedvosmislenu poruku reagovao tako sto ne bi nastupio (osim u slucaju da je „duzan“ i mora, da se honoraru u zube ne gleda – ili kombinacijom oba, jednako sramna razloga).
I onda se desi blamaza, zvanje policije, nastavak iste, pevanjem iz kombija i eto skandala predsednickih razmera.
Zboga cega je, usred mrkle i tople (!!) Abu Dabi noci, bio probudjen i obavesten, odmah pozvao pevacicu i hitno se obratio javnosti – razumljivo, „potresen i sokiran“ – vrhovni upravitelj svih budzeta, nastupa, proslava…i nasih tzv. zivota.
„Hvala Ti, Aco.“ – rece mu „velika umetnica i ikona“ i time je trijumfalno zavrsila i oduzila nastup, uz nepostojeci aplauz – a, nadam se i karijeru (sta god to podrazumevalo)…
@ SvetO Odakle ste Sveto? Šta vi znate o građanima Srbije, Srbiji i Čačku? Ko ste vi da pričate nama kako mi živimo u sopstvenoj zemlji i da li smo nezadovoljni?
Nisu to bili nikakvi nezadovoljni gradjani,nego sacica ostrascenih blokadera.Zasto ih policija nije rastjerala,neznam,ali znam da ce narod znati da ih nagradi na izborima.Nadam se da ce biti isod 10%.
Pošto je jekavica u odgovoru, molim te da glasaš samo tamo odakle si.
Ко не види незадовољне грађане у Србији, ко их није видео 15. марта прошле године, и после, ко не зна да је Србија пала на дно Европе у практично свему, ко се диви „успесима“ Србије и не зна да су сви други више постигли и напредовали, ко не види размере корупције, манипулације и лажи, тај заслужује овакву власт, и такве певаљке.
Ne znaš ti majstore ništa sva je prilika,
Pa se čovek pita zašto to svoje neznanje ne zadržiš za sebe. Nije lepo njime se rasipati.
Šerif je jasno stavio do znanja da su mirni protesti zaštićeni, ali da će se na nasilje odgovoriti – potencijalno i smrtonosno.
Šerif je izjavio da oni koji napadnu policiju ili građane ciglama, zapaljivim bombama ili vatrenim oružjem rizikuju da završe „mrtvi kao u grobu“.
– Ako se opirete zakonskim odredbama, idete u zatvor! Dozvolite mi da budem veoma jasan u vezi toga. Ako blokirate raskrsnicu ili put u okrugu Brevard, idete u zatvor! Ako bežite od hapšenja, idete u zatvor umorni, zato što ćemo vas goniti i staviti u zatvor. Ako pokušavate da napadnete automobil u okrugu Brevard, okupljajući se oko njega, odbijajući da dozvolite vozaču da ode, u našem okrugu, najverovatnije, bićete pregaženi ili odbučeni preko ulice. Ako pljunete na nas, idete u bolnicu, pa u zatvor. Ako udarite nekoga od nas, idete u bolnicu, pa u zatvor, najverovatnije izujedani od naših velikih prelepih pasa koje imamo ovde. Ako bacite ciglu, zapaljivu bombu ili usmerite pištolj na jednog od naših zamenika šerifa, obavestićemo vašu porodicu gde da pokupe vaše ostatke, zato što ćemo vas ubiti! Nećemo se igrati! – rekao je šerif.
Šerife, vaši su psi koje ste poslali među ljude da provociraju, kako bi miran narod optužili za nasilje i imali izgovor za terorizam, sejanje straha i nasilje, a koji su dobili naređenje da izazivaju policiju. Niste hapsili i tukli vaše pse, nego mirne ljude sa strane.
Umesto serif , stavite Gaulajter i odjednom je kontekst drugaciji, zar ne? I drzava i drzavni sluzbenici mogu da cine bezakonja i zlocine-Naci Nemacka, Staljinov SSSR, Cile i Pinoce,Argentinska vojna hunta, Idi Amin Dada. Svi su imali serife svoje.
Па отишла би она врло радо са тог концерта, али будући, да није од јуче и да има свакаквог искуства, знала је да ако оде и не одради то до краја, да НЕМА пара! А паре су једино што је интересује!
Ne , ekseri će da je interesuju , pa šta drugo da interesuje svakog onog ko želi da živi od svog rada , mnogo je lakše kada se živi od tudjeg rada .
Šta lupas covece, ona je pevaljka obična seljačke muzike koja, da je sreće, je trebala da se zabrani još u 70tim ali je narod takav pa voli – a takva mu je i pismenost…
Zna ona odlično kako se pare zaradjuju – mogla bi romane da napise o tome šta je i ona a i njene drugarice, radila u 80tim i 90tim.
Sto pre istrebimo ovo biće bolje
Da ima svakakvog iskustva, to je jasno, ali to kreštanje nije rad. Ona je klovn, cirkuski zabavljač. Svako zna da peva. Znate šta je rad? Rad je kad znaš nešto da radiš, u tome si stručan, pa profesionalno radiš svoj posaoi doprinosiš društvu i porodici. Ko nema nikakve sposobnosti, ni znanja, ko ni srednju nije završio i nema ni osnovnu pismenost, taj se vucara po birtijama po Ibarskoj magistrali, ili ode u politiku, a to je mnogo daleko od bilo kakvog rada.
Pristojni ljudi , oni kojima se nešto ne svidja ne dolaze na to što im se ne svidja i ne vrše nasilje nad bilo kojom osobom, to što je uradjeno je odraz slabosti , to rade kukavice , mladi budući dzentlmeni ili stariji dzentlmeni to nikada ne bi uradili pa za psihologe pitanje ko to u stvari radi, kakva vrsta ljudi , zašto aman . Čačak dok je imao hotel Moravu, jednu Pivnicu sa baštom na korzou , poslastičarnicu Miru isto na Korzou , Paris , lepu železničku stanicu, Gimnaziju , Crkvu , bio je mali gospodski velegrad.
Briga nju i organizatore za hiljade građana bez struje , ona je došla po svoje ( naše ) hiljade evra .
“… stvaraoci kao što su …”
Lepo ste me nasmejali.
Ko nije u Srbiji „režimski umetnik“? Da li drug autor zna neke umetnike u Srbiji koji nisu izdržavana lica nasiljem komunističke tiranije nego žive od svog rada u potpunosti?
Zoveš policiju zbog grudvanja, a dođeš da uzmeš 40000 evra u mestu gde su te ljudi upozoravali da ne dolaziš, jer smatraju da nemaju najosnovnije stvari rešene i nije im do pevanja. Treba da si stvarno tup kao tocilo da tako nešto uradiš. Da ta Bosanka ima trunku dostojanstva, ne bi ni dolazila. Opet pričamo o osobi čiji filmovi za odrasle mogu da se nađu na netu…
Ranije, u proslom veku, ovakve naricaljke su oporezuvane kao sund muzika ( bez vrednosti ). Tada se govorio srpskohrvatski jezik i secam se da se danjasne starlete zvale u proslom veku prostitutke. Mnogo cudnih stvari je bilo u proslom veku i cudno se nazivalo po sprskohrvatskom jeziku. Danas ovo ne moze ni na srpskom da se kaze sta je.
Данас су ове цајке, код нас УМЕТНИЦЕ! Да није трагично било би комично!
Pa nema njenog mrke , ostala bez love pa sad izgubila kompas a od mozga apsolutna nula pa daj sta das pa makar i kombi , fuj gade mi se te pevaljke.
Сад ми је тек јасно зашто Врховни Муфљуз Ћациленда и Ћаци-император Пашалука на води,Божић слави уз турбо музику певача-убице. Који има затворски стаж као она препарирана мешина из Хага. Овај ћаци-уметник је отпоран на ледене санте и на све врсте грудви лично га чува БиА и МиЈа истовремено, са откоченим хеклерима испод пазуха. Осим тога, његова турбо-музика импонује и другу Брнаби, Кричку,Муфљузу, Малом од кужине, …….било је ту још склеротичних и епилептичних СНС-оваца……све до распеваног коферчета. Све плаћа Информер, приватни билтен од државних донација. Главном ћаци-уреднику Вучићевићу ,који је платио безброј казни Суду због лажи и клевета, претекло је и да части оригиналног ћаци-убицу. Фуј, фуј…..и још три пута фуј!
Ona je pevaljka, deo one grupacije koja je oslabila kulturu zemlje (mislim i na YU).
Treba da bude sretna da umesto grudvi nije bila balega !
Ova u mom’sistemu ne bi bila bi baba sera
Čačak je nekada bio gospodski grad, tata mi je to govorio , sa gospodskim stanovništvom , dugo je radio u Slobodi posle Drugog svetskog rata , govorio bi da Čačani imaju nešto gospodsko u sebi , u šta se to pretvorio taj grad ?.
Čačak je samo pokazao da je još uvek svoj i da mu ne možeš na silu nametnuti ono što on neće.
Ovim je pokazao da je još uvek gospodski grad. Pevaljke u šator, a ne na javni prostor i to o trošku budžeta grada.
Хахахахха, град су претворили СНС и АВ у једну од бројних крава музара за себе.
Бекута ће остати у историји светске музике као бизаран случај у којем су похлепа и бахатост надмашили нормалност, људскост и разумевање.
Она је сада остарео комад дрвета из којег ништа не ниче.
U još gospodskiji grad se pretvorio. Cicka idi mešaj prebranac, nemoj da zamaraš mozak sa tebi nerazumljivim stvarima.
Па Чачани су управо на овај начин показали да су и даље господа,и да неће трпети свашта под својим кровом!
Šta imate protiv zimske čarolije? Nije da su je gađali zvučnim topom, zabranjenim bojnim otrovima, pirotehnikom, kamenicama…
Dobro , navedeni su pojedini .
Ima takvih mnogo više .
Setih se Informera i “ proslave “.
Prema svecu i tropar .
Zašto se čudimo “ popularnosti “ navedenih i ostalih likova .
Pravilno Ana napisa u komentaru .
Njih ni u sali ne treba nazivati “umetnicima “. E sada , neko bi ih nazvao prodanim dušama . Nisu ni to .
Oni su likovi za kratkotrajnu ( koja je u Srbiji dugotrajna ) upotrebu .
Sviraj i za pojas zadeni .
O ukusima , belom ( kod pojedinih “izvodjaca “ ) neću .
Kada vidim političke likove i, jos gore , čujem ih , sve je jasno .
Nego , setih se “ pevača “ BOJANA RAICEVICA “ i njegove pesmice Obradoviću .
Da li je tu bilo “ belog “ nije moje da sudim .
Dovoljno je videti ga , čuti i , sto je najgore ,saznati o kakvom mentolnom nasilniku se radi .
I svi oni imaju bezrezervnu podršku “naprednog vrha “.
“ Zaslužili su “, svojim politickim a i drugim ( primitivnim ) delovanjem .
Ne treba ih kažnjavati već “ napredno nagradjivati “.
Sluga pokorni , na izvolite .
I taj sneg …
Bas pade u zimu kada je ( skupo plaćeni ) “ koncert “.
Ne treba zimi .
Napolju grudve .
Unutra , zvrji prazno .
Nego leti .
Na livadama i pašnjacima .
Tu ima ovaca .
Zapevaj i za pojas zadeni .
Ovo sto ste uradili u Cacku je dno dna, vrhunac nekulture.
Ti ništa onda – idi na slične koncerte, događaje, i uživaj. Boli te uvo za one koji sa razlogom iskazuju nezadovoljstvo. Verovatno imaš manjak mogućnosti da osetiš šta proživljavaju mnogi oko tebe, usled neodgovornosti organizatora dešavanja poput koncerta u Čačku. I verovatno opravdavaš metode represije tih istih organizatora. U odnosu na grudve, verovatno ti je ta kultura top, uz kulturu opštenja sa zdravim mozgom svakog normalnog čoveka.
Umesto odgovora na tvoje bolesno razmišljanje i odobravanje takvog divljaštva, samo da te pitam koliko je na tom trgu bilo onih koji su želeli da slušaju Anu Bekutu a koliko vas besramnih divljaka? Po mojoj slobodnoj proceni to je bilo najmanje 1:100 a verovatno i više
Tvoja slobodna procena macku o rep.
Tacka.
Bas tako, odvratno. Koriste novu godinu koju niko u Cacku i okolini nije cekao sa strujom, vodom, prohodnim putevima i odnetim smecem, da bi platili svoje pevace za izborne mitinge novcem gradjana kojima ne pruzaju osnovne komunalne usluge.
Vrhunac nekulture je nastup dotične. A tek odrađivanje tezge iz kombija da bi joj bila isplaćena dogovorena suma…, ogledalo karaktera. Besramlje i beskrupuloznost.
Misliš na koncert ?
Saglasan .
Što bi rekao Aca Lukas:” Ahahahahahaah”!
Tamo gde je potrebno, ima je.
Znam da se šalite, ali nemojte ni u šali da nazivate te individue umetnicima ili stvaraocima. To stvarno para uši. Bartem meni.