Dobar komentar, skoro kao i karikatura, bas se nasmejah!
Nadam se da će se posle smene vlasti nešto promeniti do sada nikada nije daće bog da grešim
Што је баби мило, то јој се и уснило
Karikatura FANTASTIČNA!
Били су то пуцњи у празно…
Какав коментар ма нешто где је све речено
Što su karikaturisti stariji to su hrabriji.
Brzo će izbori.
Koga da okrivimo posle pada Vučića za naše i tuđe neuspehe.
Brale,ne brini.Nece Vucic pasti.
Ima tu još njegovih omiljenih likova koje bi trebao da istetovira. Sve gori jedan od drugoga
Kojeg čoveka?
I novčić ima Avers i Revers!
Dopustite čoveku da kaže šta je imao reči. Pošten odgovor zlata vredi! Ni Sunce ne sija uvek…!
E, Sunce sija uvek! I kad je iza oblaka, i kad je noć pa spavaš, uvek ga neko negde vidi. A da novčić ne može da padne na kant nije tvrdio ni Niče.
Umesto slike Dorijana Greja, Petričić nam pokazuje kako se menja, i kuda vodi karakter jednog pAVijana.
Kad je već strašno, neka bude bar otrežnjujuće. Hvala Dušane 🙏
Čovek je sastavljen od mržnje, povarenosti i gramzivosti.
Ko?Petričić?
Nina, aha!
Ne.
Presavršeno dočarana istina u kojoj živimo
Radi dobrobiti čovečanstva nauka će proučavati njegov DNK. Kakav je to stvor i kako je nastao.
Molim? Šta su to ubijali u njemu?
Nemoguća misija!
On je izjavio da su ga ubijali studenti. Naš St Acosrbin Novomučenik, vaskrsao kao Isus pošto su ga studenti streljali, kako navodi informer.
Ti se zavitlavaš, ali konzumenti tog toaletoida, veruju u nadnaravne moći narečenog, dovoljno su glupi za tako nešto.
Samo cekam kada ce objaviti da je on u stvari reinkarnisani Tito u Zvalavom obliku.
Sve je rečeno ovom karikaturom.
Pitam se samo gde su naše granice.
Kada će narod da počne da reži, po onoj Miloševoj.
Uspeo je da pokupi sve najgore iz istorije svetskih duktatora
Radikal (SNS)< biološka celina
Sjajno I istinito, Coraks je na nebu, Ali ga Petrusic dostojno zamenjuje na zemlji!
Najsvetlija tačka srpskog novinarstva.
Koliko.budala ima.u ovoj grupi…Neka su zivi i zdravi.
Тита, господо, Тита цртајте. Маните се шупље халабуке.
Где му је Броз? На њега је мислио када му је библиотекарка рекла да касни тридесет година.
„Svakom narodu je car od BOGA, kakav narod takav car“ ….( sveto pismo)…
Originalno nema šta, kapa dole
Pol Pot ništa?
Nisi video leđa…
Genijalno,ekspresno,tačno ,duhovito, sarkasticno,ironično…Fenomenalno!
Dobar komentar, skoro kao i karikatura, bas se nasmejah!
Nadam se da će se posle smene vlasti nešto promeniti do sada nikada nije daće bog da grešim
Што је баби мило, то јој се и уснило
Karikatura FANTASTIČNA!
Били су то пуцњи у празно…
Какав коментар ма нешто где је све речено
Što su karikaturisti stariji to su hrabriji.
Brzo će izbori.
Koga da okrivimo posle pada Vučića za naše i tuđe neuspehe.
Brale,ne brini.Nece Vucic pasti.
Ima tu još njegovih omiljenih likova koje bi trebao da istetovira. Sve gori jedan od drugoga
Kojeg čoveka?
I novčić ima Avers i Revers!
Dopustite čoveku da kaže šta je imao reči. Pošten odgovor zlata vredi! Ni Sunce ne sija uvek…!
E, Sunce sija uvek! I kad je iza oblaka, i kad je noć pa spavaš, uvek ga neko negde vidi. A da novčić ne može da padne na kant nije tvrdio ni Niče.
Umesto slike Dorijana Greja, Petričić nam pokazuje kako se menja, i kuda vodi karakter jednog pAVijana.
Kad je već strašno, neka bude bar otrežnjujuće. Hvala Dušane 🙏
Čovek je sastavljen od mržnje, povarenosti i gramzivosti.
Ko?Petričić?
Nina, aha!
Ne.
Presavršeno dočarana istina u kojoj živimo
Radi dobrobiti čovečanstva nauka će proučavati njegov DNK. Kakav je to stvor i kako je nastao.
Molim? Šta su to ubijali u njemu?
Nemoguća misija!
On je izjavio da su ga ubijali studenti. Naš St Acosrbin Novomučenik, vaskrsao kao Isus pošto su ga studenti streljali, kako navodi informer.
Ti se zavitlavaš, ali konzumenti tog toaletoida, veruju u nadnaravne moći narečenog, dovoljno su glupi za tako nešto.
Samo cekam kada ce objaviti da je on u stvari reinkarnisani Tito u Zvalavom obliku.
😅😅😅😅😅