Bože zdravlja… 17. 8. 2025. Ostavite komentar Sa leve strane su prepoznatljivi ali sa desne nisu ako je već nešto crtač hteo da kež mogao je da naslika i desne prepoznatljive likove . ReplyНема из СПЦ..ни да клече ни да стоје?! Зашто ? Зашто су оние/и који стоје сиви ?Болје да је обрнуто Reply…pa, najmanje TAKO ! ReplyZaista uvek uspevate da nas nasmejete!Inspiracija Vam je nepresušna!!Bravo!!!! ReplyЗа најреалнији и најнормалнији крајњи исход, није потребна инспирација него сасвим мало здравог разума. Replyrepresije je jednak koeficijentu straha od dugogodišnjih robija vladajuće klike. ReplyBože pravde. ReplyKoliko znam gospodin Petričić nije vernik ali ovoga puta je dobrodošao. Svaka čast majstore. Reply Ostavite komentar
Sa leve strane su prepoznatljivi ali sa desne nisu ako je već nešto crtač hteo da kež mogao je da naslika i desne prepoznatljive likove . Reply
Нема из СПЦ..ни да клече ни да стоје?! Зашто ? Зашто су оние/и који стоје сиви ?Болје да је обрнуто Reply
За најреалнији и најнормалнији крајњи исход, није потребна инспирација него сасвим мало здравог разума. Reply
Sa leve strane su prepoznatljivi ali sa desne nisu ako je već nešto crtač hteo da kež mogao je da naslika i desne prepoznatljive likove .
Нема из СПЦ..ни да клече ни да стоје?! Зашто ?
Зашто су оние/и који стоје сиви ?
Болје да је обрнуто
…pa, najmanje TAKO !
Zaista uvek uspevate da nas nasmejete!Inspiracija Vam je nepresušna!!Bravo!!!!
За најреалнији и најнормалнији крајњи исход, није потребна инспирација него сасвим мало здравог разума.
represije je jednak koeficijentu straha od dugogodišnjih robija vladajuće klike.
Bože pravde.
Koliko znam gospodin Petričić nije vernik ali ovoga puta je dobrodošao. Svaka čast majstore.