Mi Srbi smo videli kako je to kada ti je predsednik drzave totalni idiot, a na zalost svet sada vidi kako je to kada je prvi covek SAD totalni idiot.
Sama činjenica da je jednim potezom zbrisan čitav manijakalni vrh iranskih mula, predstavlja veću stratešku pobedu od Napoleonovog ulaska u Moskvu i svih njegovih prethodnih taktičkih pobeda.
Ako naslednici mula ne budu kooperativni, i oni će otići kod Khamnei-ja.
Našao se hrabri baja da udari po nadri popovima, koji su zapravo KGB satelit.
Kao da je neko udario po nacistima na vreme, dok još nisu bili spremni za rat.
Tacno. Vidimo brodovi prolaze normalno, moreuz je otvoren, Trump slavi, NATO je podigao rejting, rezim u Iranu pao, snabdevanje sveta gorivom ide normalno, ne ocekuje se dalji rast cena nafte, derivata, poljoprivrednog djubriva i hrane, inflacije… sve je reseno.
Nije rat SAD i Izraela protiv Irana,već zločinačka AGRESIJA.
.znaci negiras napad hamasa 7.Okt ’23, holokaust i genocid podrzavas hamas, isis, dzihad i radikalni islam, i volis rusofile vehabije putina, kadirova i homeinija
Znaci negiras istoriju sveta pre 7.Okt ’23?
.koja istorija, osnivanje hrvacke, kosova i av prodaja srbije rusofilima i vehabijama, ta istorija…
.nina, vi rusofili- vehabije imate opravdanje za genocid i holokaust jer vas placa radikalni islam sa sredistem u teheranu, av kartel i njegov poslovodja kgb
Ona istorija u kojoj generacije Palestinaca Izraelci u Izraelu drze ogradjene zicom, kao zivotinje. Nedavno je Izrael vratio smrtnu kaznu u zakon, ali samo za Palestince. Za zivotinje nije nikad ni bila zabranjena.
Tramp će osloboditi Evropu od američke okupacije. Sad, što se evropljani plaše sopstvene slobode to trba analizirati. Živeli 😎🍷😎🍷
Sve tacno. Da je Biden dobio bilo bi drugacije? Ili Obama? Ili Harris? Ili bilo ko koga je verifikovao AIPAC a bez njih na mesto predsednika ne moze? Zar Biden nije dao „bezuslovnu podrsku“ Izraelu za pokolj u Gazi? Za Iran bi bilo drugacije? Trump jeste Trump ali nije toliki Trump da bi uleteo u ovu ludost da ne mora. Izrael na prvom mestu. Kinta uber alles. Merc koji nije grozan je razbio studente kad su protestvovali zbog arogantnog, oholog, sladostrasnog, sistematskog ubijanja i etnickog ciscenja u Gazi.
Jel moze da se protestuje u Rusiji zbog etničkog čišćenja u Ukrajini? Pitam za drugara, pobegao iz RuZije ali bi da se vrati.
Mislite na proteste zbog ciscenja Rusa u Ukrajini nakon Majdana? Kad su nove vlasti spalile cetrdesetak zivih ljudi na protestima po dolasku novih vlasti, u zgradi u koju su se sklonili? Za ciji dolazak, pogledati na YouTube „The US & the Ukraine conflict : Recorded conversation between Victoria Nuland and Geoffrey Pyatt“ iz 2014-te, gde kaze da je vec potroseno 5 milijardi za rusenje vlasti i da nema nazad? I na komentar da se evropljani bune zbog toga sta radi NATO ona kaze „f** evropljane“? Nakon sto su zabranili Ruski jezik? I da „kome se ne svidja bolje da ide u Rusiju“? Mislim da moze.
Ne, mislim na etnicko ciscenje Ukrajinaca sa okupiranih podrucja.
Izgleda da ce se ovaj rat u Zalivu zavrsiti kao rat CENA.Ko ce duze moci da izdrzi?Da li Tramp (a da ne bude kaznjen na izborima u novembru,)zbog porasta troskova zivota,barela nafte i inflacije u Americi(inflacija 2,4%u februaru na 3,3% u martu,)ili Iranci gde eksplozija cena preti da narod ostane masovno bez hrane?
Za jedan rezim nema vece opasnosti od nekontrolisane inflacije(nedavno je Iranska banka pustila novcanicu od 100 miliona Riala u opticaj(1 dolar1,8 miliona Riala.)
Inflacija je najbrzi nacin da se izazove bes gradjana,a samo teror inflacije moze da kazni teroristicki rezim.
Kad Trump padne taj novi predsednik ce otkaciti Izrael? Jasno, glasno i nedvosmisleno? Pa da sve gori u USA? Mislite da je realno?
Mi Srbi smo videli kako je to kada ti je predsednik drzave totalni idiot, a na zalost svet sada vidi kako je to kada je prvi covek SAD totalni idiot.
Sama činjenica da je jednim potezom zbrisan čitav manijakalni vrh iranskih mula, predstavlja veću stratešku pobedu od Napoleonovog ulaska u Moskvu i svih njegovih prethodnih taktičkih pobeda.
Ako naslednici mula ne budu kooperativni, i oni će otići kod Khamnei-ja.
Našao se hrabri baja da udari po nadri popovima, koji su zapravo KGB satelit.
Kao da je neko udario po nacistima na vreme, dok još nisu bili spremni za rat.
Tacno. Vidimo brodovi prolaze normalno, moreuz je otvoren, Trump slavi, NATO je podigao rejting, rezim u Iranu pao, snabdevanje sveta gorivom ide normalno, ne ocekuje se dalji rast cena nafte, derivata, poljoprivrednog djubriva i hrane, inflacije… sve je reseno.
Nije rat SAD i Izraela protiv Irana,već zločinačka AGRESIJA.
.znaci negiras napad hamasa 7.Okt ’23, holokaust i genocid podrzavas hamas, isis, dzihad i radikalni islam, i volis rusofile vehabije putina, kadirova i homeinija
Znaci negiras istoriju sveta pre 7.Okt ’23?
.koja istorija, osnivanje hrvacke, kosova i av prodaja srbije rusofilima i vehabijama, ta istorija…
.nina, vi rusofili- vehabije imate opravdanje za genocid i holokaust jer vas placa radikalni islam sa sredistem u teheranu, av kartel i njegov poslovodja kgb
Ona istorija u kojoj generacije Palestinaca Izraelci u Izraelu drze ogradjene zicom, kao zivotinje. Nedavno je Izrael vratio smrtnu kaznu u zakon, ali samo za Palestince. Za zivotinje nije nikad ni bila zabranjena.
Tramp će osloboditi Evropu od američke okupacije. Sad, što se evropljani plaše sopstvene slobode to trba analizirati. Živeli 😎🍷😎🍷
Sve tacno. Da je Biden dobio bilo bi drugacije? Ili Obama? Ili Harris? Ili bilo ko koga je verifikovao AIPAC a bez njih na mesto predsednika ne moze? Zar Biden nije dao „bezuslovnu podrsku“ Izraelu za pokolj u Gazi? Za Iran bi bilo drugacije? Trump jeste Trump ali nije toliki Trump da bi uleteo u ovu ludost da ne mora. Izrael na prvom mestu. Kinta uber alles. Merc koji nije grozan je razbio studente kad su protestvovali zbog arogantnog, oholog, sladostrasnog, sistematskog ubijanja i etnickog ciscenja u Gazi.
Jel moze da se protestuje u Rusiji zbog etničkog čišćenja u Ukrajini? Pitam za drugara, pobegao iz RuZije ali bi da se vrati.
Mislite na proteste zbog ciscenja Rusa u Ukrajini nakon Majdana? Kad su nove vlasti spalile cetrdesetak zivih ljudi na protestima po dolasku novih vlasti, u zgradi u koju su se sklonili? Za ciji dolazak, pogledati na YouTube „The US & the Ukraine conflict : Recorded conversation between Victoria Nuland and Geoffrey Pyatt“ iz 2014-te, gde kaze da je vec potroseno 5 milijardi za rusenje vlasti i da nema nazad? I na komentar da se evropljani bune zbog toga sta radi NATO ona kaze „f** evropljane“? Nakon sto su zabranili Ruski jezik? I da „kome se ne svidja bolje da ide u Rusiju“? Mislim da moze.
Ne, mislim na etnicko ciscenje Ukrajinaca sa okupiranih podrucja.
Izgleda da ce se ovaj rat u Zalivu zavrsiti kao rat CENA.Ko ce duze moci da izdrzi?Da li Tramp (a da ne bude kaznjen na izborima u novembru,)zbog porasta troskova zivota,barela nafte i inflacije u Americi(inflacija 2,4%u februaru na 3,3% u martu,)ili Iranci gde eksplozija cena preti da narod ostane masovno bez hrane?
Za jedan rezim nema vece opasnosti od nekontrolisane inflacije(nedavno je Iranska banka pustila novcanicu od 100 miliona Riala u opticaj(1 dolar1,8 miliona Riala.)
Inflacija je najbrzi nacin da se izazove bes gradjana,a samo teror inflacije moze da kazni teroristicki rezim.
Kad Trump padne taj novi predsednik ce otkaciti Izrael? Jasno, glasno i nedvosmisleno? Pa da sve gori u USA? Mislite da je realno?