Čovjek je rekao istinu iz obimnog prikupljenog materijala blokaderi su pokušali da izvedu gradjanski rat ali su se uplašili za svoj život oni su mislili da će narod da gine mesto njih ili to se nije desilo pa sad im Ivek neko drugi kriv
Srbija pobedjuje
, „BigojevicxDragane“, VI, ste Mali Covek bez Svog STAVA.
Kso Vas nije sramota,, kad se pogledajte u OGLEFALO, Sta, vidite. Vidite, jednog klimoglavca, Malog kradljivca, tudih misli,, a, verovatno se sa Sefom znate sa, Stadiona. Jado jadni. I Takav mislis, da, ce, te sa, nasim parama postaviti negde Covek , gde, ce te mu pokorni sluziti. Dno Dna.
Tebi bilo šta normalno pisati ne vredi.
Vidi se iz tvog komentara da si tabla.
Bilo je očigledno da je protiv studeneta upotrebljeno zabranjeno akustično oružije , koje je Oskar najavio dan ranije rekavši da će se svirati kraj i da je gotovo i da nema više . I svirali su , što se jasno čulo , a i drveće se njihalo dvadesetak centimetara levo desno . Kako su se samo Vučićević i Đuka radovali u studiju Informera pevajući duni vetre i uzvikujuću hvala Vule kralju i vidi šta im radi . Ove aktuelne ordinarne laži neće abolirati od odgovornosti sve one iz državnih službi , koji su ovo radili , a sada se služe ordinarnim lažima i izvrtanjima , nepriličnim državnim službenicima
A radovao si se kada si gledao strah i paniku studenata 15 marta , misleći vidi šta im radi Vučić . Sada lažeš sam sebe . Mnogo je takve ljudske sirotinje u Srbiji i zato smo tu gde smo , na začelju Evrope i padamo sve niže . Nekada su istina , poštenje i visoki moral bili srpski ideali , opevani u homerovskim epskim pesmama , kojih su se Srbi držali i po cenu života , a danas je Srbija puna ljudkog šljama i prodanih duša .
Шта се тебе тиче Србија…
108 ЈУНАКА СА КОШАРА за стан једнога клошара.
Bez obraza i časti!
Kada prevelika ambicija potisne sve moralne vrednosti, onda dobijete režimskog poltrona kao što je M.Marković! U tome je sličan Vladanu Petrovu. Navodno je završio Pravni fakultet a pravi se da ne zna da pravosuđe mora da bude nezavisno u odnosu na izvršnu vlast.
Dobar je primer osobe na visokoj funkciji, koja zbog materijalnih i društvenih privilegija održava jedan nakaradni režim. Nažalost, takvi kao on su još uvek u većini i to ne samo u pravosuđu već i u ostalim institucijama, pa svojim ponašanjem direktno rade protiv građana Srbije, kojima su jedino odgovorni.
Svaka čast „RADARU“ zapamtićemo ovog zlog ne čoveka!
Za mene su odvratniji ovi što su spremni da se odreknu vlastite dece za Vučićev sendvič i 2 crvene. Bednici.
Kad uporedis obim glave i vrata ljudi kojima je okruzena vlast a krecu se u vecini slucaja, u proporcijijama bizona, jasno je koliki su im intelektualni dometi.
Njegovo ime će biti zapamćeno kao najveća sramota u istoriji Srbije,od kako je počelo pravno regulisanje države i naroda.
Nikada niko ne može oprati ljagu koju nosi i ne sme se dozvoliti da ova moralna nakaza i ljudski smrad,slobodno šeta zemaljskom kuglom.
Ima, „hvala“ Bogu, jos imena iz pravne struke i sudske vlasti koja su se u Srbiji „proslavila“. Posebno krilo Padinjaka ce za njih da se zida.
Пуна је Србија типова са подгушњаком већим од мозга. Чудо да и њега није, Мали од кужине, саветовао да носи ролку. У сваком случају овакви типови су на најважнијим функцијама у Муфљушко-криминално, политички-накарадном режиму.
Нешто размишљам шта би овај тип радио да се којим случајем родио у Франковој фашистичкој Шпанији. Или у СССР-у у време Стаљина. Исти карактер би му био да се родио у Кини за време “Културне револуције“. Ништа се не би променило да се родио у Србији за време Дахија. У другом светском рату би био Доглавник код Павелића и викендом се “сладио“ у логору Јасеновац.
Ako želiš da od jednog društva stvoriš autokratiju moraš prvo da upravljaš budalama iz tog društva!? Prvo, brojčano dominiraju, drugo, pametne ljude je teško privoleti diktaturi. Sledeći korak je da pronadješ „budale sa inicijativom“ željne slave, moći i bogatstva jer se ta vrsta ljudi svim silama trudi da se što više dodvori vladaru u želji da ostvarenjem njegovih ciljeva i potreba ostvare i svoje lične ambicije. Sve budale ovog sveta imaju izraženu potrebu da sebe izmeste u više socijalne grupe kako bi dokazali da nisu budale pa će zbog toga sprovoditi sve gadosti koje se zahtevaju od njih.
Lik je za izbegavanje u svakom pogledu ukoliko imate iole ljudskosti, čestitosti i zakonitosti u sebi.
I nije problem u njemu kao predstavniku moralno zakonodavne nakaznosti koju diktiraju sef i Stefanović, a sprovode on i njemu slični “tužioci”. On je nebitan, osim zla i nezakonitosti koje sprovodi. Problem je u sistemu, ako hoćete u nama. Dozvolili smo da nam moralni marginalci, zakonodavni nepismenjaci kroje životne sudbine zbog položaja i funkcije koje su dobili poltronstvom, bezobrazlukom, primitivizmom i nasilnoscu.
Dokle god je tako biće ovako.
“Napredno”, nema šta (sic).
Videćemo dokle
Dovoljno je da mu deca vide kakav je …
I biće zapamćeno sve što je radio i naravno, adekvatno tretirano. Poništavanje diplome, zvanja, oduzimanje licence, krivično – pravna i materijalna odgovornost, i na kraju zabrana zapošljavanja u bilo kojem državnom organu, makar i na mestu domara.
Pogledajte samo tu fizionomiju. Teletabis!
Čovjek je rekao istinu iz obimnog prikupljenog materijala blokaderi su pokušali da izvedu gradjanski rat ali su se uplašili za svoj život oni su mislili da će narod da gine mesto njih ili to se nije desilo pa sad im Ivek neko drugi kriv
Srbija pobedjuje
, „BigojevicxDragane“, VI, ste Mali Covek bez Svog STAVA.
Kso Vas nije sramota,, kad se pogledajte u OGLEFALO, Sta, vidite. Vidite, jednog klimoglavca, Malog kradljivca, tudih misli,, a, verovatno se sa Sefom znate sa, Stadiona. Jado jadni. I Takav mislis, da, ce, te sa, nasim parama postaviti negde Covek , gde, ce te mu pokorni sluziti. Dno Dna.
Tebi bilo šta normalno pisati ne vredi.
Vidi se iz tvog komentara da si tabla.
Bilo je očigledno da je protiv studeneta upotrebljeno zabranjeno akustično oružije , koje je Oskar najavio dan ranije rekavši da će se svirati kraj i da je gotovo i da nema više . I svirali su , što se jasno čulo , a i drveće se njihalo dvadesetak centimetara levo desno . Kako su se samo Vučićević i Đuka radovali u studiju Informera pevajući duni vetre i uzvikujuću hvala Vule kralju i vidi šta im radi . Ove aktuelne ordinarne laži neće abolirati od odgovornosti sve one iz državnih službi , koji su ovo radili , a sada se služe ordinarnim lažima i izvrtanjima , nepriličnim državnim službenicima
A radovao si se kada si gledao strah i paniku studenata 15 marta , misleći vidi šta im radi Vučić . Sada lažeš sam sebe . Mnogo je takve ljudske sirotinje u Srbiji i zato smo tu gde smo , na začelju Evrope i padamo sve niže . Nekada su istina , poštenje i visoki moral bili srpski ideali , opevani u homerovskim epskim pesmama , kojih su se Srbi držali i po cenu života , a danas je Srbija puna ljudkog šljama i prodanih duša .
Шта се тебе тиче Србија…
108 ЈУНАКА СА КОШАРА за стан једнога клошара.
Bez obraza i časti!
Kada prevelika ambicija potisne sve moralne vrednosti, onda dobijete režimskog poltrona kao što je M.Marković! U tome je sličan Vladanu Petrovu. Navodno je završio Pravni fakultet a pravi se da ne zna da pravosuđe mora da bude nezavisno u odnosu na izvršnu vlast.
Dobar je primer osobe na visokoj funkciji, koja zbog materijalnih i društvenih privilegija održava jedan nakaradni režim. Nažalost, takvi kao on su još uvek u većini i to ne samo u pravosuđu već i u ostalim institucijama, pa svojim ponašanjem direktno rade protiv građana Srbije, kojima su jedino odgovorni.
Svaka čast „RADARU“ zapamtićemo ovog zlog ne čoveka!
Za mene su odvratniji ovi što su spremni da se odreknu vlastite dece za Vučićev sendvič i 2 crvene. Bednici.
Kad uporedis obim glave i vrata ljudi kojima je okruzena vlast a krecu se u vecini slucaja, u proporcijijama bizona, jasno je koliki su im intelektualni dometi.
Njegovo ime će biti zapamćeno kao najveća sramota u istoriji Srbije,od kako je počelo pravno regulisanje države i naroda.
Nikada niko ne može oprati ljagu koju nosi i ne sme se dozvoliti da ova moralna nakaza i ljudski smrad,slobodno šeta zemaljskom kuglom.
Ima, „hvala“ Bogu, jos imena iz pravne struke i sudske vlasti koja su se u Srbiji „proslavila“. Posebno krilo Padinjaka ce za njih da se zida.
Пуна је Србија типова са подгушњаком већим од мозга. Чудо да и њега није, Мали од кужине, саветовао да носи ролку. У сваком случају овакви типови су на најважнијим функцијама у Муфљушко-криминално, политички-накарадном режиму.
Нешто размишљам шта би овај тип радио да се којим случајем родио у Франковој фашистичкој Шпанији. Или у СССР-у у време Стаљина. Исти карактер би му био да се родио у Кини за време “Културне револуције“. Ништа се не би променило да се родио у Србији за време Дахија. У другом светском рату би био Доглавник код Павелића и викендом се “сладио“ у логору Јасеновац.
Ako želiš da od jednog društva stvoriš autokratiju moraš prvo da upravljaš budalama iz tog društva!? Prvo, brojčano dominiraju, drugo, pametne ljude je teško privoleti diktaturi. Sledeći korak je da pronadješ „budale sa inicijativom“ željne slave, moći i bogatstva jer se ta vrsta ljudi svim silama trudi da se što više dodvori vladaru u želji da ostvarenjem njegovih ciljeva i potreba ostvare i svoje lične ambicije. Sve budale ovog sveta imaju izraženu potrebu da sebe izmeste u više socijalne grupe kako bi dokazali da nisu budale pa će zbog toga sprovoditi sve gadosti koje se zahtevaju od njih.
Lik je za izbegavanje u svakom pogledu ukoliko imate iole ljudskosti, čestitosti i zakonitosti u sebi.
I nije problem u njemu kao predstavniku moralno zakonodavne nakaznosti koju diktiraju sef i Stefanović, a sprovode on i njemu slični “tužioci”. On je nebitan, osim zla i nezakonitosti koje sprovodi. Problem je u sistemu, ako hoćete u nama. Dozvolili smo da nam moralni marginalci, zakonodavni nepismenjaci kroje životne sudbine zbog položaja i funkcije koje su dobili poltronstvom, bezobrazlukom, primitivizmom i nasilnoscu.
Dokle god je tako biće ovako.
“Napredno”, nema šta (sic).
Videćemo dokle
Dovoljno je da mu deca vide kakav je …
I biće zapamćeno sve što je radio i naravno, adekvatno tretirano. Poništavanje diplome, zvanja, oduzimanje licence, krivično – pravna i materijalna odgovornost, i na kraju zabrana zapošljavanja u bilo kojem državnom organu, makar i na mestu domara.
Kad vi lupetate.
identitete krijete kao zmija noge