ovo je najgore što postoji najgore , puca ne radi pada, najgora služba , najgora, pa njima nije radio sistem preko 10 dana i vise tako da notori overivaci i ostali nisu mogli da ga koriste , koliko su gradjani bili maltretirani, ljudi uzmu slobodan dan da bi završili kod notara, advokata a ono sistem pao,ne radi,, i ko zna kad ce da proradi, tako da je ovo samo izmisljeno hvaljenje ovo ttebq ukinuti ..
Taj „stručnjak“ Jovanović morao bi javno da kaže kome sve se ti podaci „e-uprav“ e dostavljajz, u koje svrhe i ko ih sve obrađuje. Ovako, to curenje podataka, objašnjava razna pozivanja i postupke koje dobijate od raznih strana i za razne potrebe, a podaci bi trebalo da budu nedostupni ne nadležnom. To stanje pokazuje osnovnu ideju režima da preko izmišljene namene te nazovi e uprave i nabavke „super“ računara kompromituje građane i ostvari vladavini nad njima kroz posedovanje podataka. To je takođe i insistiranje na digitalizaciji svih vaših računa kako bi vas doveli u položaj zatočenika.
Ko ne prodaje plaćene pripreme u samoj filološkoj taj tamo neće biti ni primljen. To važi već godinama ..
Se
Škola je poznata po upisu preko veze.
Niko izgleda nije postavio pitanje da su bodovi procurele iz same gimnazije
Postoji mogućnost da je sama Filološka objavila spisak konačnih rezultata prijemnog ispita koji nije bio samo pod šiframa učenika već je sadržao i ime i prezime učenika i ime roditelja.
Onda je neko slikao tajspisak i onda na osnovušifre učenika (Identifikacioni broj učenika) na portalu moja srednjaskola.gov.rs izlistao bodove za tog učenika (bodovi iz osnovneškole, sa Završnog ispita) i sam napravio tu listu.
ovo je najgore što postoji najgore , puca ne radi pada, najgora služba , najgora, pa njima nije radio sistem preko 10 dana i vise tako da notori overivaci i ostali nisu mogli da ga koriste , koliko su gradjani bili maltretirani, ljudi uzmu slobodan dan da bi završili kod notara, advokata a ono sistem pao,ne radi,, i ko zna kad ce da proradi, tako da je ovo samo izmisljeno hvaljenje ovo ttebq ukinuti ..
Taj „stručnjak“ Jovanović morao bi javno da kaže kome sve se ti podaci „e-uprav“ e dostavljajz, u koje svrhe i ko ih sve obrađuje. Ovako, to curenje podataka, objašnjava razna pozivanja i postupke koje dobijate od raznih strana i za razne potrebe, a podaci bi trebalo da budu nedostupni ne nadležnom. To stanje pokazuje osnovnu ideju režima da preko izmišljene namene te nazovi e uprave i nabavke „super“ računara kompromituje građane i ostvari vladavini nad njima kroz posedovanje podataka. To je takođe i insistiranje na digitalizaciji svih vaših računa kako bi vas doveli u položaj zatočenika.
Ko ne prodaje plaćene pripreme u samoj filološkoj taj tamo neće biti ni primljen. To važi već godinama ..
Se
Škola je poznata po upisu preko veze.
Niko izgleda nije postavio pitanje da su bodovi procurele iz same gimnazije
Postoji mogućnost da je sama Filološka objavila spisak konačnih rezultata prijemnog ispita koji nije bio samo pod šiframa učenika već je sadržao i ime i prezime učenika i ime roditelja.
Onda je neko slikao tajspisak i onda na osnovušifre učenika (Identifikacioni broj učenika) na portalu moja srednjaskola.gov.rs izlistao bodove za tog učenika (bodovi iz osnovneškole, sa Završnog ispita) i sam napravio tu listu.